cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

moderatorji pomoč

clock-img

23.04.2010, 14:11

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Meni pa tale Ringaraja negaja.

Sem šla na forum splošna vprašanja, pa mi ne dovoli nove teme odpretuser posted image
Zato čveke sprašujem vas, oz. prosim za pomoč

Ko grem na odgovor in se mi odpre okno kamor pišem vsebino svojega sporočila nimam zgoraj črkr K (krepko) P (povešno) itd. ampak mi konkretno piše s celo besedo in tudi ko želim v besedilo vstaviti npr. smeške, mi ga (smeška) ne pokaže ampak naredi oklepaja in znotraj oklepajev napiše besedilo-šifro katere sem zbrala, posledično ne morem prilepiti slik in mi gre prav na živce.

Ali lahko kdo pomaga?

Hvala

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

23.04.2010, 14:13

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Meni se to večkrat zgodi, ampak tako kot pride tako izgineuser posted image user posted image

Probaj izbrisat RR piškote, ne vem kaj druega, ker mi res samo do sebe izgin. pa saj ko pošlješ post, se vsi smajlijo prikažejo, tak da ni panike

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.4.2010 14:14:02 >

clock-img

23.04.2010, 14:22

clock-img

majch

pencil-img

1422

jaz imam skoz tako, če hočeš pa slike lepit brez copy paste, pa uporabi kodo [image][/image] pa vmes med oklepaja link od slike prilimaj.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

clock-img

23.04.2010, 14:29

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Odvisno kateri brskalnik za internet uporabljaš.

Na primer google chrome je zelo skop pri urejanju besedil, Mozilla Firefox pa omogoča urejanje skoraj tako kot v wordu

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

23.04.2010, 14:31

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Kje se pa piškote briše?user posted image

Ja, zelo mi gre na živce, slike limam copy-paste. A ve imate tudi zdaj tako kot jaz ali ne?

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

23.04.2010, 14:33

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: corfu

Kje se pa piškote briše?user posted image

Ja, zelo mi gre na živce, slike limam copy-paste. A ve imate tudi zdaj tako kot jaz ali ne?



Ne nimam. Pa očitno tudi več piškotov niuser posted image , jih ne najdem. Aha našla. Greš na moja rr, tam pa na desni strani imaš moje povezave in tam najdeš piškote


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 23.4.2010 14:35:06 >

clock-img

23.04.2010, 14:33

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

jaz mam ok.

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

clock-img

23.04.2010, 14:40

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'

Incorrect syntax near the keyword 'AND'.

/portleti/snNew/feedfunctions.inc.asp, line 567


Tole mi pokaže ko grem na piškoteuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

23.04.2010, 14:41

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Preveč piškotov škodiuser posted image user posted image

clock-img

23.04.2010, 14:43

clock-img

corfu

pencil-img

3829

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

clock-img

24.04.2010, 09:50

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Corfu pobrišite piškotke v vašem računalniku in zgodovino. Če boste imeli še težave se oglasite.

lp

Jerneja

clock-img

24.04.2010, 09:54

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

Veliko je odvisno od brskalnika. Jaz v Google chrome ne morem lepit slikic, smajlijev, citirat, popravljat postov, ker je vse skupaj ena velika zmeda napisana v računalniškem jeziku. :( Pričim ko na istem računalniku v Mozzili lahko vse to delam.

Torej, v čem je finta, da v različnih brskalnikih različen šmorn? A je to odvisno tudi kaj z vaše strani?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

24.04.2010, 10:27

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Veliko je odvisno od brskalnika. Jaz v Google chrome ne morem lepit slikic, smajlijev, citirat, popravljat postov, ker je vse skupaj ena velika zmeda napisana v računalniškem jeziku. :( Pričim ko na istem računalniku v Mozzili lahko vse to delam.

Torej, v čem je finta, da v različnih brskalnikih različen šmorn? A je to odvisno tudi kaj z vaše strani?



seveda je. spletna mora bit optimizirana za določen brskalnik. za čimveč je optimizirana, tem bolje je. torejja,RR popravlja kodo za prilagoditev brskalnikom.

clock-img

25.04.2010, 18:24

clock-img

zvesta

pencil-img

7042

clock-img

03.05.2010, 21:32

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Pozdravljeni, napaka je javljena naprej in bo odpravljena v kratkem.
Hvala za razumevanje.

clock-img

10.05.2010, 20:43

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...



Zvesta sporočili so mi, da je nadgradnja v delu.

clock-img

10.05.2010, 20:45

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Pri urejanju sporočil imata sedaj IE in FF spet podporo za napreden urejevalnik. Uporabniki se morate še enkrat odjaviti in prijaviti. Prosim sporočite, če bodo kakšni problemi.


Hvala in lp.

clock-img

02.06.2010, 12:36

clock-img

zvesta

pencil-img

7042


IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...



Zvesta sporočili so mi, da je nadgradnja v delu.



se dogaja kaj na tem področju? jaz sme moram še vedno za vsako urejanje sporočila s meški, linki ali čem drugim, prijavit z drugim brskalnikom :(

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

03.06.2010, 14:11

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Zvesta meni je bilo rečeno, da dela tako, kot bi moralo, sem vam tudi zgoraj napisala da je urejeno. Ali me lahko prosim kontaktirate na pomoc@ringaraja.net , da točno ugotovimo v čem je problem pri vas. Hvala lepa.

clock-img

03.06.2010, 14:48

clock-img

zvesta

pencil-img

7042


IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Zvesta meni je bilo rečeno, da dela tako, kot bi moralo, sem vam tudi zgoraj napisala da je urejeno. Ali me lahko prosim kontaktirate na pomoc@ringaraja.net , da točno ugotovimo v čem je problem pri vas. Hvala lepa.




Poslala sedaj mail. Hvala Jerneja! V.

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

clock-img

03.03.2013, 19:13

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Jaz imam enako težavo...google chrome in smajliji mi ne delajo. Odjavila in prijavila sem se že. Kaj moram še narediti?

clock-img

04.03.2013, 17:23

clock-img

Flavia_

pencil-img

837

Pozdravljeni, napaka je javljena naprej.
Hvala za razumevanje.

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

clock-img

05.03.2013, 18:08

clock-img

Flavia_

pencil-img

837


IZVIRNO SPOROČILO: petarda
Jaz imam enako težavo...google chrome in smajliji mi ne delajo. Odjavila in prijavila sem se že. Kaj moram še narediti?



Odgovorni se zavedajo napak in motenj, ki se dogajajo na forumu. Zadeve bodo urejene.
Hvala za razumevanje.

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

clock-img

04.05.2017, 09:05

clock-img

vrtnica81

pencil-img

47

Pozdravljeni,

ne vem če vprašanje spada v to temo, pa vendar, povejte mi kako pogosto odgovarjajo ti strokovnjaki in ali lahko sploh čakam kakšen odgovor? Že pred časom sem poslala vprašanje strokovnjaku za pravne nasvete, pa še do danes nisem dobila odgovora. kako to deluje? Odgovorijo sploh na vsa vprašanja? lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem