cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mleko in riževi kosmiči

clock-img

05.07.2006, 21:01

clock-img

metaa

pencil-img

208

Zanima me, kakšen cucelj ste uporabile, če ste po 4. mesecu v flaško zamešale malo rižolina,, da je bil otrok bolj sit? Po "navadnem" ne gre nič ven (preverjeno), če ji s škarjicami malo odrežem-naredim večjo luknjico, se pa bojim, da se bo kar zadavila, še posebej, ker se pretežno dojiva.
A obstaja cuc za gosto hrano?

clock-img

05.07.2006, 21:37

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Nuby in Avent imata pretočnega

clock-img

05.07.2006, 21:43

clock-img

Andra

pencil-img

825

Jaz sem na nubyevem cuclju malo povečala luknjico z vročo iglo in je teklo. Namesto rižolina sem raje vmešavala riževe kosmiče od Hippa, ki so se mi zdeli veliko boljši in lepo so se razmešali v mleku. Mala jih je imela zelo rada in je ful lepo spančkala, ker je bila sita. 

clock-img

05.07.2006, 21:55

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Jaz sem kupila bio riževe kosmiče od Milupe, ki nimajo dodanega okusa, so brez konzervansov, barvil in glutena.
Mleko si izčrpam, dodam kosmiče (da je bolj gosto) in jih po žlički dam user posted image  že od začetka (kakšen teden pred 4. mesecem). Otrok super sprejema žlico in se cuclja sploh ne bo navadil.
Tudi pijemo samo po žlici ali iz magičnega lončka.

clock-img

05.07.2006, 22:00

clock-img

Mateja82

pencil-img

926

 aventovo tisto ki ima spremenljiv pretok, za samo mleko ni tako vredu, ker preveč teče, sem pa včeraj dala prvič riževe kosmiče  od milupe  vmes , pa je skoz ta cucelj ravno prav teklo.

clock-img

05.07.2006, 22:35

clock-img

abi

pencil-img

755

Sploh ni problema, midve imava Milupove riževe kosmiče in Nuk- ov cucelj in sicer velikost luknjice velika.
Obstaja S,M L ( small, medium, large ).
Dam 210ml vode/mleka in 4 polne čajne žličke riža in glih prav teče.

lp

clock-img

05.07.2006, 22:46

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz sem pa kar dudo odrezala, pa ni bilo problemov in mali se tudi ni zadušil od premočnega "zuga". Saj nisem naredila luknje, temveč malo večjo luknjico. Se vsaj ni matral, revček.

clock-img

05.07.2006, 23:17

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Nuk ima cuclje z križcem ki pa se odpira ko otrok sesa tako da mu ne zaleti oz ne teče če ne vleče-sesa.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem