cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mlečne formule

clock-img

25.04.2007, 07:22

clock-img

bianka

pencil-img

203

dobro jutro

prosim povejte kakšna je razlika med npr.Milumil 1 in Milumil 2.Vem da se dvojko začne dajat po četrtem mesecu.A otroka bolj nasiti,ali med obroki traja dlje časa?
Prosim napišite svoje izkušnje in kako ste začele uvajati dvojko.Ali postopno ali ste kar takoj v celoti prešle na nadaljevalno formulo.Pa še ali so vaši malčki vedeli za razliko.Moja dvojčka sta stara štiri mesece pa so nam v razvojni rekli da bi lahko začeli z dvojko,jaz pa prosim še za vaše izkušnje.

hvala

clock-img

25.04.2007, 07:51

clock-img

marsovcek

pencil-img

304

Kar začni z 2, ni potrebno prehoda. Mleko je prilagojeno starosti otroka, po osmem mesecu pa začni s 3. 

_____________________________

Ti si moj b..

clock-img

25.04.2007, 14:15

clock-img

vanč

pencil-img

194

Kar začni z 2. Če se ne motim je kalorično enako samo nekateri vitamini so v večjih količinah, ki so prilagojeni potrebam rasti in razvoju v določeni starosti otroka.

_____________________________

vanč

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem