cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mikrovalovna pečica

clock-img

02.01.2007, 17:12

clock-img

super nova

pencil-img

60

Pokvarila se mi je mikrovalovka, se jo splača poporaviti? user posted image  Vaše mnenje?

clock-img

02.01.2007, 17:44

clock-img

Anonimen

Odvisno kaj je narobe z njouser posted image . Po vsej verjetnosti pa ne, k mikrovalovke so dandanes super poceni.

clock-img

02.01.2007, 22:00

clock-img

ona

pencil-img

3685

Nam se je tudi pokvarila pred kratkim in sem šla kar novo iskat,ker me 15 jurjev stane že letanje okrog serviserjevuser posted image

clock-img

02.01.2007, 22:05

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

če imaš kakšno bolj fensi šmensi potem ja (pa še to naj ti prej povejo kaj je narobe in kolk bi stalo popravilo), če pa je kakšna bolj poceni potem pa zihr ne user posted image

clock-img

03.01.2007, 09:08

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: super nova

Pokvarila se mi je mikrovalovka, se jo splača poporaviti? user posted image  Vaše mnenje?



Koliko je stara? Koliko je stala, ko je bila nova?

Takele diagnoze brez podatkov in na daljavo so itak nesmiselne.

clock-img

03.01.2007, 09:47

clock-img

super nova

pencil-img

60

Stala je 25.000,oo sit, stara je 8 mesecev, sicer ima dve leti garancije, vendar smo izgubili račun. Nekako sem se navadila nanjo...

clock-img

03.01.2007, 10:03

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Jaz bi šla kar iskat novo.
No sicer to nima veze s mikrovalovko, ampak smo ga pa dal na servis. Kakšno leto nazaj smo kupili kavni aparat, kateri je stal nekaj čez 60.000 sit in smo tud zgubili račun. Peljala sem ga na servis in sem za popravilo dala 35.000 user posted image . Tako da sem tutala da bi ga kar tam pustila! Če se še kdaj pokvari ga bom kar zalučala čez okn in šla iskat druzga.

clock-img

03.01.2007, 10:42

clock-img

super nova

pencil-img

60

Pokvarjeno sem pravkra odnesla v klet, mislim da bom že danes šla iskat novo, saj ne rabim ne vem kakšnih funkcij, predvsem za pogrevanje, odtaljevanje in občasno žar funkcijo.user posted image  Takšne pa ne stanejo ne vem kolko.

clock-img

04.01.2007, 10:48

clock-img

Anonimen

Danes niso več tako drage.Moja je stala pred enim letom 32 tisoč zdaj pa ista pride 16user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.01.2007, 10:53

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Potrošnja družba rules. user posted image Na obremenitev okolja zaradi odpadkov, ker "se ne splača" (če je nova 2x dražja kot popravilo ne vem kera logika vzdrži, da se bolj splača) pa nihče ne pomisli. ccc

< Sporočilo je popravil Nixxon -- 5.1.2007 10:55:00 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem