cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija prvič- drugič

clock-img

19.07.2006, 22:53

clock-img

Anonimen

Pozdravljene! S tole menstruacijo je cel križuser posted image , če je ali pa če je ni user posted image ...
No mene zanima, če je imela katera tudi podobne težave... prvo m. po porodu sem dobila 9. tednov po porodu (dojim in dodajam), sedaj je od poroda 13. tednov pa niti malo ni znakov o novi m.user posted image  - sem naredila nosečnostni test, pa nismo nosečki... zdej pa sam ne vem, ali so hormoni še neuravnovešeni, ali moram delat paniko ali kaj... kako je bilo pa pri vas?

clock-img

19.07.2006, 23:06

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Jaz sem kr neki krvavela po ne vem točno koliko tednih. PO moje je bilo 2 meseca od poroda približno. Sem dojila pa malo dodajala. Sem mislila, da je M, pa potem ni bilo ne duha ne sluha o njej še do 6. meseca. Je rekla moja G, da tako včasih pride, da ženska malo krvavi, pa to še ni prava M. Nimam pojma, kaj je res.

clock-img

20.07.2006, 00:22

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Uf, pri meni je že skoraj 11 mesecev od poroda, pa še vedno nimam menstruacije. Je pa res, da še dojim, samo v glavnem samo zvečerj in zjutraj. Moti me pa že zelo, ker ne morem začeti s tabletkami (oz. se še nisem pozanimala o tem, ali naj jih začnem jemati) in me stalno skrbi, da bo še kakšen user posted image .

clock-img

20.07.2006, 00:46

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

sem pozabila napisat, da je pa bilo že nekajkrat po par kapljic krvi, tako da zdaj tudi jaz že premišljujem o kakšnem pregledu.

clock-img

20.07.2006, 07:09

clock-img

fipi

pencil-img

418

Po prvem porodu sem jo dobila, ko je user posted image  bil star 9 mesecev, po drugem pa, ko je user posted image  bil star 15 mesecev. Ja še to moram povedati, da sem in še dojim.

Po mojem ni panike. Saj pride user posted image , ko je ni treba. Meni je ravno sedaj, ko si planiramo dopust user posted image .

clock-img

20.07.2006, 07:52

clock-img

MAMA JEŽEVKA

pencil-img

23

Prvič sem jo dobila mesec in pol po porodu (dojila + dodajala), drugič sem jo dobila točno 2 meseca po porodu ob popolnem in izključnem dojenju (tudi čaja otrok ni pil).

MJ

clock-img

20.07.2006, 08:32

clock-img

Anonimen

Morda, sem bla premal jasna- jaz sem prvo menstruacijo že dala skozi (je bla akr normalna krvavitev), ampak sedaj je pa ni več, ko bi mogla prit naslednja, pa nismo noseči...

clock-img

20.07.2006, 10:23

clock-img

petka

pencil-img

503

Hm, zgleda da se tej user posted image  po porodu res malo pomeša....
Jaz sem jo dobila po 9 tednih in zdej po 3 tednih od zadnje - SPET. In to kar huda, prav nič blaga krvavitev.
Bi jo raj mela vsake kvatre user posted image

_____________________________




clock-img

26.07.2006, 12:28

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

jst sem drugo dobila 46 dan po prvi tak da se pocaki ker je nekaj casa lahko zelo neurejena:)

lp katja

clock-img

27.07.2006, 12:21

clock-img

Teja N

pencil-img

559

Ja, hormončki rabijo nekaj časa, da se spet spravijo v red, je čisto normalno, da je ciklus ves zmešan prve mesece.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem