cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menjava mleka/hrane

clock-img

03.08.2008, 20:37

clock-img

fevzy

pencil-img

18

Mi smo do sedaj kupovali Novalac AC pri nas zdaj pa smo ga nabavili v Avstriji,ker je ceneje toda naša Sara 2 meseca sploh noče stekleničke, če pa jo že vzame jo z vsem odporom in kar poje skoraj vse izbljuva, če poje tudi 50 ml nekaj izbljuva. Danes sem ji dala en obrok HIPP-a 1 in je podrla kupčka in zaspala. Zanima me kako ste zamenjale hrano, kar takoj ali ste postopoma dajale drugo. Prosim za pomoč.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 5.8.2008 11:43:47 >

clock-img

03.08.2008, 20:47

clock-img

tilči

pencil-img

4202

Pri starejšem smo imeli najprej Aptamil in smo pri 2 mesecu zamenjali z Milumilom, takoj brez poizkušanja in ga je lepo sprejel; mlajši pa je Aptamil pil le v porodnišnici, potem doma 14 dni Novalac proti polivanju, sedaj pa smo na Milumilu.Vsa AM je lepo sprejel.
Pri starejšem sem edino enkrat probala Hipp, pa je zelo pogosto kakal in je imel že čisto rdečo ritko, tako da smo rajši zamenjali

clock-img

04.08.2008, 21:16

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

nč postopno, kr direktno. kaj bi komplicirali. jst sm zamenjala ene 3 znamke, preden smo najdl pravo.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

clock-img

05.08.2008, 08:39

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Direkt zamenjaš, pa vidiš če otroku odgovarja.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem