cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

magnetni obročki za hujšanje

clock-img

31.03.2012, 14:15

clock-img

tetrica

pencil-img

2

Zdravo,

sem mamica junijke 2007 in majčka 2009. Torej je od zadnjega poroda že kar minilo....jaz pa se še kar borim z viška kilogramiuser posted image user posted image . Skušam gibat čimveč, jem koliko toliko zdravo,..a imam občutek, da je hujšanje po drugem porodu pravi pekel. Celo ščitniške hormone sem si dala pregledat in je vse ok. Tak da zgleda da tud emšo že dela svojeuser posted image

No, pred kratkim mi je kolegica rekla, da ti magnetni obročki za hujšanje njej ful pomagajo pri prebavi in da je zavoljo tega že tudi nekaj kg dala dol. Ima še katera kakšne izkušnje. Sem gledala na spletni strani in bi si jih nabavla, ker glede na prebrano bi znalo bit nekaj na tem, samo me zanima, če ima še katera kakšno pozitivno izkušnjo.


Hvala in lep dan. Tetrica

clock-img

31.03.2012, 14:25

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Itak da to pomaga,zato ostali ljudje na Zemlji sploh nimajo težav z težo.Kar kupi

clock-img

02.04.2012, 19:37

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Ruser posted image user posted image user posted image
Se opravičujem user posted image

clock-img

02.04.2012, 19:57

clock-img

majčica1508

pencil-img

1299

A zdaj,če bi prijateljica skočila z mosta bi ti,tudi....Brez zamere,ampak boš mogla v svoji glavi malo poštimat...
Razporedi si zajtrk,kosilo,večerjo in dodaj malice,veliko,pij,pa saj to sama veš...
Manj se boš obremenjevala,prej bo šlo dol...........Razno razne magnetne obročke,pa pusti pri miru....
Dan,danes je polno enega oglaševanja kako shujšati,pa enih preparatov takih in drugačnih,ki zahtevajo od nas veliko € in opažam,da je tudi ogromno naivnih ljudi,k temu slepo verjamejo..........
Poglej se v ogledalo in si povej,da zmoreš........
Magnetni obročkiuser posted image user posted image user posted image  prvič slišim
Srečnouser posted image

clock-img

08.04.2012, 19:37

clock-img

tetrica

pencil-img

2

Hvala za odgovore.
majčica1508, vem, da je za hujšanje potrebna zdrava hrana in gibanje, ampak roko na srce, meni kile ne gredo dol tako, kot so mi šle npr. ko sem imela 20 let. Zdaj sem stara 34 in če sem zdravo prehranjevala, tekla, bila tudi sicer fizično aktivna, mi ni šlo dol. In vem, da čudežev ni, ampak glede na to, da refleksna masaža stopal (http://en.wikipedia.org/wiki/Reflexology) ni nekaj novega, nenavadnega in težko doumljivega, sem sklepala, da bi lahko pomagalo.
V glavnem, sem nabavla in bom poročala, kako se bo obneslo. Škodit res ne more. Zanimivo je namreč, da je točka, ki jo stimulirata magnetka, točka za ščitnico.

Lep dan.

clock-img

11.04.2012, 09:26

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: tetrica

Hvala za odgovore.
majčica1508, vem, da je za hujšanje potrebna zdrava hrana in gibanje, ampak roko na srce, meni kile ne gredo dol tako, kot so mi šle npr. ko sem imela 20 let. Zdaj sem stara 34 in če sem zdravo prehranjevala, tekla, bila tudi sicer fizično aktivna, mi ni šlo dol. In vem, da čudežev ni, ampak glede na to, da refleksna masaža stopal (http://en.wikipedia.org/wiki/Reflexology) ni nekaj novega, nenavadnega in težko doumljivega, sem sklepala, da bi lahko pomagalo.
V glavnem, sem nabavla in bom poročala, kako se bo obneslo. Škodit res ne more. Zanimivo je namreč, da je točka, ki jo stimulirata magnetka, točka za ščitnico.

Lep dan.


Ja jaz jih bom tudi letos imela 34kg in se tudi oreng zavedam kako je težko shujšati in vem tudi, da se da shujšati samo če je volja.Je pa res da vsak mora najti način kako bo hujšal in kako njemu odgovarja hujšanje in na kakšen način se bo ločil hujšati. Zato ne obupajte in veselo hujšajte da bomo vse enkrat na željeni teži kot želimo samouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo pohumno naprej

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem