cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

lune-day3

clock-img

13.10.2005, 10:19

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Dobro jutro, zaspanke. danes bi sicer morala objavit statistiko, ampak se mi skoraj nobena ni javila... tak da: KJE STE????????

no, danes mamo sadje, na 100 in en način. dober tek.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.10.2005, 10:21

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

no, imamo pa 37 in ne 3. dan, samo jaz sem malo user posted image danes, pa ne vem kaj tipkamuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.10.2005, 10:22

clock-img

mojchka

pencil-img

300

a šele tretji dan da je, sončece? user posted image

Pa sadni... jaz sem ga kar malo čakala... pa ne vem točno, zakaj...
sadje pa imam rada, ja...
mojo statistiko sem ti dala, je žalostna... tako da... no, ampak vseeno, v enem dobrem mesecu izgubiti 6 kg pa res ni mačji kašelj, kaj?
Bejžmo, nakladam bedarije...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

13.10.2005, 10:25

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

ja, mojchka, malo sem se zatipkala, kje je že naš tretji dan.... user posted image sem zdaj malo popravlauser posted image user posted image

saj bom zvečer nardila statistiko, mogoče se mi še ktera javi, če ne pa bom tistim, ki se niso javle napisala +2kg vsakiuser posted image user posted image user posted image eh, danes me malo meče


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.10.2005, 12:08

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz sem danes eno nektarino pojedla, pa kavico spila...  brez vsega...  se vprašam zakaj sploh...

pa eno goro kostanja olupila, pa nič pojedla....  mislmmmmm

Zdajle ne vem, če se ne bi kake solate lotila, ker res postajam lačna...


Baby, ostani z nami, saj ni panike, tista kila bo padla dol, tako kot je prišla 

clock-img

13.10.2005, 14:06

clock-img

lin

pencil-img

2504

Punce sej se vam lahko pridružim?
Sicer je to moj 4 dan ker sem s ponedeljkom začela ampak danes sem komaj opazla da mamo skupaj sadni dan tako da bom kr z vami naprej nadaljevala.Moj cilj je 5 kg če bo kakšen več tolko boljše samo nepreveč.

clock-img

13.10.2005, 14:18

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

oj, lin. veš da se lahko pridružiš, brez problema. tehtamo se ob sredah, ob četrtkih je pa statistika izgubljenih kg. poveš kolko maš minusa (vse skupaj) in jaz to potem vsak četrtek objavim.  

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.10.2005, 14:34

clock-img

lin

pencil-img

2504

soncece24,hvala,no ta teden je še prezgodaj za tehtanje naslednjo sredo ap sporočim če bo kakšna sprememba.
Lep dan vsem skupaj

clock-img

13.10.2005, 17:01

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Pozdravček tudi tebi  user posted image



jaz si ravno pečem jabolka, pa sem še tu gor pokukala.....   m.... sem lačna....

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem