cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

lune-68 dan

clock-img

13.11.2005, 09:44

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

saj ne morem verjet, da smo že tak daleč, res ne

no, jaz se moram pohvalit, da sem včeraj na sebe navlekla ene kavbojke, ki mi pred 14 dnevi niti čez boke niso šle in sem total happyuser posted image user posted image za mene, sem bla cel večer včeraj ful dobre volje samo zaradi hlač

no, danes pa krompirček. trenutno pa se z grozdjem bašem




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.11.2005, 10:01

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa včeraj bila na eni ful hecni večerji, kjer sem jedla same predpisane dobrote z jedilnika diete, ampak še nikoli ničesar od tega nisem jedla. Sem se šla veganko. Npr. pšenično meso in podobno. Ful dobro. Edino ura ni bila prava, bila je 23.
Danes imam jaz makarone, tu ni nobenega problema, seveda.user posted image  Bolj bo kriza jutri, ko je sadno-zelenjavni dan. Tega sem pa res že multi sita in premišljujem, kaj naj iznajdem, da bo ta zadeva tekla kako drugače, ne lakotno in morda zato tudi pregrešno.
Ja, sonček, to s hlačami je pa res super zaveda, a ne? Človeku zrastejo krila.user posted image

clock-img

13.11.2005, 10:02

clock-img

smrček

pencil-img

699

user posted image user posted image  ene takale kavmojke pa dajo zaleta, a ne?

Jaz sem mislila, da bom imela včeraj sadni dan namesto petka, pa mi ni poratalo. Zato grem kar lepo po ritmu dalje in bom imela v sredo vodni dan, ko bo polna luna. Ojoj, spet bom čist mesečna hodla na okol.

Danes bom za kosilo tisti pravi restan krompiruser posted image  in solatko zraven

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

13.11.2005, 10:07

clock-img

Anonimen

Jaz se pa vodnega dne niti slučajno ne grem več. In če bi še enkrat začela z dieto, ga sploh nikoli ne bi imela. Tisto me tako zlakotni, da je groza. Potem še tri dni rabim, da pridem nazaj v ritem in samo goljufam zaradi požrešnosti.

clock-img

13.11.2005, 10:10

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Meni je vodni dan tudi živa groza. še sreča, da me še samo en čaka. že sadni mi je bljak, ker mi je vedno slabo naslednje jutro. preveč vitaminov za moje požrešno telo, he he.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.11.2005, 10:20

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ma, zakaj si takrat ne pomagate s kakšnim sveže stisnjenim sokom ali zelenjavno juhico?
Saj ni prepovedano!
No, ma kakšne večje škode tudi ni, če vodni dan izpustiš ...

Mene zadnje čase bolj grabi lakota na beljak. dan. Včeraj zvečer je bilo prav grozno, vam povem, in sem popustila enemu mafinu, pa kosu kruha s tuninim namazom.

Danes pa spet pogumno naprej. Za kosilo riž, za večerjo pa verjetno spet krompir iz pečice. Tomaž ga naredi res slastnega.
Sicer pa je pri tej dieti on nekako vzel vajeti kuhanja v svoje roke... pašta, pica, riž, kalamari, krompir, solate... to in še kaj je zdaj vse njegova domena.
(ampak pomivaje še vedno ostane meni in stroju user posted image  )

_____________________________

LP
mojca

clock-img

13.11.2005, 16:35

clock-img

Anonimen

Oh, Mojca, če samo stroju pomagaš, potem ni panike. Meni se zdi pomivalni stroj res zlata vreden.
Drugače si pa jaz naredim zelenjavo na sadno-zelenjavni dan, samo čedalje manj zaleže. Ali pa trenutno, ker se mi zdi, da moram  kmalu dobiti m in je verjetno to to.

clock-img

13.11.2005, 17:56

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ma,
v stroj zlagat in iz njega pospravljat mi je tako zoprno!!!

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem