cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

leto po dojenju-še izcedek

clock-img

20.09.2010, 18:47

clock-img

pekmez

pencil-img

55

nikjer ne najdem kaj na to temo.
Ne dojim že 1 leto,pa sem včeraj probala stisnit bradavici...v obeh se je pojavilo mleko.Je to  normalno,po tolikem času?
hvala

clock-img

20.09.2010, 20:28

clock-img

Jassika

pencil-img

682

kolikor sem brala pušenjaka, ta piše, da tekom cele rodne dobe LAHKO ženska če stisne bradavice še priteče mleko (če je že rodila seveda), ni pa nujno

clock-img

20.09.2010, 20:30

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Ja, to je čist normalno. Ko ženska enkrat doji, je telo še celo življenje (okej, do menopavze sigurno) "pripravljeno" na morebitno ponovno dojenje. Se pravi po prenehanju dojenje proizvodnja mleka samo "zaspi", nikoli se ne ustavi popolnoma.

clock-img

21.09.2010, 07:13

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Sicer bo malo smešna primerjava, pa vendar; ko telica (krava, ki še ni imela teleta) enkrat povrže tele, dobi mleko in postane mlekarca za celo življenje.

clock-img

22.09.2010, 12:42

clock-img

koala

pencil-img

5539

pekmez jaz že več kot leto in pol ne dojim pa mi ob vskem zelo toplem tuširanju mleko prav teče. Moj G pravi da je vse OK.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem