cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kuhalna plošča Elektrolux vs. Gorenje

clock-img

31.05.2015, 18:30

clock-img

mojca*

pencil-img

533

prosim za mnenja, nasvete...
Odločam se med dvema, 2 plin+2 elektrika, steklokeramična plošča, cena identična....pa nisem pametna, katero rajši vzet...
Kakšne izkušnje?
Do sedaj sem sicer imela Electrolux, bila zadovoljna, med tema dvema se pa sedaj odločam predvsem zaradi dizajna...
Hvala! :)

clock-img

31.05.2015, 19:50

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

imam elektrolux 3x plin + 1x steklokeramika.. zadovoljna, ednino s čiščenjem je križ-kot z vsemi plinskimi kuhalnimi površinami

če sta cenovno primerljiva in sta ti obe po dizajnu všeč, bi sama izbrala tistega z daljšo garancijsko dobo in bližnjimi serviserji...

clock-img

07.07.2015, 14:54

clock-img

candysurf

pencil-img

31

Electrolux mava tudi pri nas, s kuhanjem izredno zadovoljna, preferiram plin vendar mi gre na živce čiščenje. Ko sva živela pri starših so imeli steklokeramično in nisem niti pomislila na to kako bo pucat plin, to je največja težava...naslednji nakup bo zagotovo indukcija ali pa električna. Kupila sva tu https://www.pricaraj.si/moj-dom/bela-tehnika/kuhalne-plosce in dobila precej ugodno, za 220€, znižana iz 300.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem