cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krstni prtiček

clock-img

26.05.2011, 18:08

clock-img

lipikica

pencil-img

290

je kakšna določena velikost koliko naj bi bil prtiček velik? in,jaz ga bom sama naredila, pa ne vem ali naj kar s flomastri za blagko gor napišem pa kaj narišem ali je bolje vezati- kar pa mi ne gre najbolj od rok...

clock-img

27.05.2011, 12:25

clock-img

lenčy

pencil-img

1255

tud s takimi flomastri bo ok, mi smo takega že kupili...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

clock-img

20.08.2011, 15:29

clock-img

roladica

pencil-img

310

Mene pa zanima kje ste kaj naročali krstne prtičke? Ali se da to naročit kar po mailu pa da ti pošljejo na dom in potem plačaš. Jaz bi rada imela izvezen še datum in ime krščenca. Pa koliko časa traja da ti ga naredijo? Nam se že malo mudi.

clock-img

20.08.2011, 22:25

clock-img

lenčy

pencil-img

1255

mi smo ga naročili v cerkvi,oni pa naročijo pri organizaciji z osebami z motnjami v duševnem razvoju. ampak naredijo lepo, z imenom in datumom-prtićek in svečko. morala bi pogledat tudi v slomškovi knjigarni, tam jih imajo tudi...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem