cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krema za strije: REJENE

clock-img

19.08.2008, 10:29

clock-img

maktub

pencil-img

659

na pop tv sem videla reklamo kreme REJENE za učinkovito odpravo poporodnih strij .
A ima katera od vas izkušnje z vsem tem=?

Ker vsemu temu kar tam prikazujejo je bolj težko verjet, saj po pogovoru z dr. Fabjanom je vse to en lari fari. Pravi da strije nikoli nemoremo odpravit, lahko jih samo osončimo oz. stanjšamo da niso tako vidne, saj moje so še sveže in so GROZNE! Rdeče in debele kot mezinec.

clock-img

19.08.2008, 10:30

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

Ja, strije so počena koža in se je pač ne da nazaj zlepit. In te kreme so res en larifari.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

19.08.2008, 10:33

clock-img

Anonimen

Za zmanjševanje strij(odpravit se jih ne da) je zelo dobra krema dove za starejše(tista rdeča flaša).

clock-img

19.08.2008, 11:00

clock-img

M1987

pencil-img

656

Jaz prisegam na Vichy, ki mi je strije lepo popravil. user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

clock-img

23.08.2008, 10:31

clock-img

romys

pencil-img

16

Jaz poznam zelo ucinkovito zadevo za zmanjsanje strij oz. baje jih celo pozdravi. To je masina Vacu-step, ki jo imajo kozmeticni saloni. Jaz je se nisem izprobala, jo je pa izprobala ena moja znanka in mi jo je zelo priporocila. Deluje na zmanjsanje obsega, celulita in tudi na strije. Ona se je med nosecnostjo zredila za 36kg in zaradi tega dobila tudi veliko strij. Baje si je skoraj vse strije s to masino odpravila. Morda se splaca malo informirat?? Jaz strij sicer nimam, samo, ce mi bo po koncu dojenja se veliko extra kg ostalo, bom sla tudi na eno kuro. Takrat bom pa lahko tudi kaj vec preko lastnih izkusenj povedala....

clock-img

24.08.2008, 18:46

clock-img

ksenci

pencil-img

1778

mislim, da je najcenejša in učinkovita varjanta, da se dvakrat dnevno namažeš oziroma fajn pomasiraš z navadno kremo, ki paše tvojemu telesu. jz sem rodila pred enim mesecem in to počnem vsak dan in strije niso več tako rdeče, je očitno bolje in koža je očitno lepša in prožnejša.

proti strijam je važno dvoje: redno masiranje in krema, vse ostalo pa je le reklama, ki jo masno plačašuser posted image

clock-img

24.08.2008, 19:05

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

jap, s strijami in celulitom je podobno - pri obojem je zelo pomembno, da se z masažo pospeši cirkulacijo. zato so tudi razne vakum variante učinkovite. in take fajn ne-mazave kreme proti celulitu, da se morš ja fajn drgnit da se kej vpije.
potem je pa razlika - pri celulitu more vse skupi vn iz telesa, zato kreme proti celulitu vsebujejo dostkrat kofein (širi žile), pri strijah je pa koži potrebno vrnit prožnost in vlago (kar redno mazanje s kremo tut nardi).  tko da ksenci, 100% maš prov user posted image
Sicer pa strije nastanejo na celičnem nivoju, zaradi poškodbe medceličnine v koži (oz. nepravilnega delovanja celic ki izločajo njene elemente) in so neke vrste brazgotine in se tko tudi obnašajo - lahko jih zmanjšaš, čist pa ne bodo zginle razen z operacijo ali laserjem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

31.08.2008, 12:39

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

tud sama razmišlam o nakupu te kreme.Sej v reklami niso rekli da jih popolnoma skrije,samo da jih zmanjša.Zato mi je všeč.Če bi rekli da jih popolnoma odstrani potem niti gledala nebi reklame

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

31.08.2008, 19:46

clock-img

lotty4

pencil-img

402

Drži se tistega kar je napisala Ksenci, pa se ti bo koža res lepo popravila. Ne bo tako kot prej ampak bolje kot je sedaj. Kar boš drago plačala, boš plačala reklamo. Ne nasedaj !

clock-img

05.09.2008, 13:36

clock-img

Zanica

pencil-img

537

očitno niso nobenega prepričaliuser posted image

ne bom kupila te kreme, itaq moram prvo shujšati....

clock-img

09.03.2009, 23:28

clock-img

ashanty

pencil-img

11

Hey! Priporočam kremo za strije od Oriflame! Meni so zbledele :) (se še sicer pozna, ampak ni tako očitno)

Lp, Anja

clock-img

13.03.2009, 17:35

clock-img

Anonimen


Tole - klik
, naj bi bilo tudi za zamnjšanje strij. Katera pozna?

clock-img

13.03.2009, 20:58

clock-img

lindy

pencil-img

937

No jest sem pa naročila to kremo, kar bo bo, probat ni greh, pa vam sporočim kako se obnese!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

16.06.2009, 13:51

clock-img

robinzon

pencil-img

500

Lindy, a je bilo kaj učinka?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem