cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

krči po porodu

clock-img

27.02.2008, 19:58

clock-img

ma&he

pencil-img

143

Danes je 10 dan od poroda in popoldan sem dobila ful močne krče v predelu maternice, pa me zanima če je imela kakšna že take probleme. Ne bi rada delala panike, ampak so rekli da pri drugem otroku ful bolj boli, ko se maternica krči, pa me zanima, če je mogoče samo to ali je lahko kaj drugega.

clock-img

27.02.2008, 20:05

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz jih nisem imela, vendar moja mami pravi, da jo je krčenje maternice bolelo bolj kot popadki.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

27.02.2008, 20:13

clock-img

kai1

pencil-img

638

Mene prve dni po pporodu zelo bolelo. Potem pa med dojenjem. Bolelo me je pa tudi še, če sem premalo počivala.
A čišča, pa je enaka kot prej?

clock-img

27.02.2008, 20:17

clock-img

ma&he

pencil-img

143

Ne, čišča se je tud spet pojavla, saj sem skoraj nehala krvavet, zdej sem pa spet bolj začela.

clock-img

27.02.2008, 20:34

clock-img

manetka

pencil-img

322

Krči k se maternica krči znajo kr fajn bolet, lahko da že vse poneha pa spet začne, meni je bilo najhuje ko se je mala dojila, krči so bili takrat najhujši pa čišča tudi. Je pa normalno tud 5-6 tednov čišče, vsaj moja je bila tok dolga. Saj bo kmalu bolje.

clock-img

27.02.2008, 21:11

clock-img

silvya

pencil-img

1770

To ni nič hudega, če sočasno ni neke hude krvavitve. 

clock-img

27.02.2008, 21:54

clock-img

Anonimen

Najbolj so krči boleči pri dojenju,ker se takrat sprošča v telesu hormon,ki skrbi da se maternica lepo krči.Če bodo krči močnejši in pa tudi krvavitev močnejša pa nazaj do G

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem