cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko vas je shujšalo..

clock-img

12.03.2006, 15:49

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

no, mene pa zanima, koliko vas je hujšalo, koliko vas je tudi shujšalo in koliko vas je potem to težo tudi ohranilo?

čisto tako iz firbca. jaz (za zdaj) še ne rabim shujševalne, moram pa malo omejit sladkarije in moram se več gibati. in to zaradi zdravja.

če vam ni odveč, napišite kaj o tem.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

12.03.2006, 16:29

clock-img

Anonimen

Jaz sem hujšala, shujšala in težo tudi obdržala, oziroma še malo izgubila. Shujšala sem pa od 1. septembra do zdaj 16 kil.

clock-img

12.03.2006, 17:16

clock-img

Anonimen

Težo obdržati ne pomeni v parih mesecih, ampak v letih. Če si zmožen težo obdržati v 5 letih, potem se to šteje, da obdržiš težo, ker v tem času se navadiš tudi zdravo prehranjevati, postane del tvojega življenja.
Tako to smatrajo strokovnjaki.

clock-img

12.03.2006, 17:43

clock-img

Anonimen

Tud od septembra do marca je zelo fajn, če obdržiš in še celo malo shujšaš! user posted image

Go Spliš! user posted image  user posted image  user posted image  Bravo!

clock-img

12.03.2006, 18:58

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

anonimni/a: načeloma se strinjam, vendar tako dolge dobe niti ne moremo oz. jo zelo težko pokrijemo, a ne? tudi to, kar je ratalo Splišni, je čisto pohvalno in res: Splišni, kar tako naprej.

no, jaz sem vprašanje postavila zato, ker nenehno berem o hujšanju, pa o pregrehah, pa o problemu obdržati to težo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

13.03.2006, 07:22

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz sem nekaj let nazaj uspešno izgubila vse tiste grozne kile, ki so me morile kar nekaj časa. Šlo je pa zelo počasi, v treh letih sem shujšala 15 kil. Dobri dve leti sem uspešno držala to težo in potem zanosila. Med nosečnostjo sem šla gor za 13kg, potem pa dol za 16, tako da sem imela po porodu še tri kg manj, ki sem jih držala nekaj mesecev do druge nosečnosti. Zdaj sem drugič noseča in spet nabiram kilograme in upam, da bodo šli potem spet svojo pot..
Kako mi je uspelo obdržat težo? Po moje je stvar v tem, ker nisem hujšala po nikakršni dieti in v čim krajšem času. Težo sem zgubljala počasi z uravnoteženo, zdravo in REDNO prehrano. Ter z gibanjem. Čeprav pri meni gibanje ni bil nikoli problem, saj se že celo življenje ukvarjam s športom. Ko sem dosegla rezultat, nisem prešla nazaj s kakšne diete na normalno prehrano, ampak se še ves čas trudim da jem redne in zdrave obroke tako kot prej. Moram pa povedati, da jem pa vse, od sladkarij do pomfrija, le v zmernih količinah..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem