cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko pojejo vaši 4 mes. adap.mleka

clock-img

24.09.2007, 11:49

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

lep pozdrav.

Zanima me koliko pojedo vaši 4 mesečniuser posted image  adaptiranega mleka. Vem da na škatlah piše koliko naj bi ga pojedli pri tej starosti ampak nama to ne rata. vesela sem če v sebe spravi 120-140 ml. Vem da naj bi bilo to premalo vendar ne gre, ko mu ponudim še je jok da je kar groza. Zdaj pa me zanima koliko pojedo vašiuser posted image ???

Lep dan

clock-img

24.09.2007, 12:12

clock-img

neisha80

pencil-img

448

Pozdravljena!Naša pikica je stara 5 mes.in še zmeraj čez dan poje 135ml na 3ure.Več ne spraviš v njo pod nobenim pogojem,razen zvečer poje malo več.Pa se čisto normalno razvija in raste.

clock-img

24.09.2007, 12:15

clock-img

julija24

pencil-img

20

živjo!

Naš malček je pred parimi dnevi dopolnim 5 mesecov user posted image pa popije tam nekje od 180 do 210 ml. mleka.
Včasih poje tistih 180 včasih pa tud ne. je pa res da mu dam 210 ml samo zvečer pa še to ne vedno. Vmes med obrokoma pa mu dajem še čajček.
Če je drgač zadovoljen,vesel dojenček se po moje nimaš česa bat.

clock-img

24.09.2007, 12:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.09.2007, 12:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.09.2007, 12:46

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

ja naš fant glavico drži že kot tavelik, s kotaljenjem je pa koker mu rata včasih ja drugič spet ne. Včasih se mu posreči in ugotovi, da ima celo nogice in jih z r0kami vleče. Je pa na splošno nekako zeelo živ saj ne zna  biti pri miru in tudi ko je na rokah skos krili z  nogami rokami. Je pa res veliko na rokah saj je zelo razvajen.

clock-img

24.09.2007, 13:33

clock-img

lex

pencil-img

6532

se zgodi, da poje tud 70 (tud po 2x na dan), pol pa 180 ml aptamila, ponavadi pa okoli 150, pa nikakor ni suhcena ampak orng zalita

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

25.09.2007, 14:26

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

mi smo veseli če poje 120ml, ampak ponavadi še manj...glavo pa že kar drži, čeprav sem jih videla dosti, ki imajo pri isti starosti bolj močno glavo. kotali pa se niti ne, če ji malo pomagam.

clock-img

25.09.2007, 15:14

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

sem kar malo pomirjena. Hvala vam. Ja saj j dejansko res, da je vsak svojevrsten, ampak me je kar malo skrbelo ker poje tako malo in ker pojejo nekateri že celo čez 200ml pri tej starosti.

Lep dan

clock-img

26.09.2007, 10:10

clock-img

lilka

pencil-img

1380

Naša je že 5M pa ne poje več kot 180 ml Novalca 2, sicer pa imava 5 obrokov in spi celo noč, pa kil ima tudi dovolj, pa kaka tudi lepo, tako da je zanjo zgleda to dovolj.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem