cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko obrokov pri 6,5 mesecih

clock-img

23.05.2011, 21:13

clock-img

lipikica

pencil-img

290

naj mi katera pove koliko obrokov naj ima otrok ko ima 6,5 meseca in se se doji in hkrati uvaja gosto hrano? jaz ne vem kako s to gosto hrano, kdaj naj ji dam. delam tako pa ne vem ali je v redu oz. povejte kako vi. zjutraj ok 8.30 se dojiva , ok 12 je kosilo- zelenjava, ko ustane ok 15 se dojiva, ok 16.30 ji dam sadje, ok 18, 19 se dojiva oz ji dam gres ali kaj takega in preden gre spat spet dojenje. ali je preveč, premalo? tist sadni obrok se mi zdi malo pozno pa tudi če ok 18 dobi gres in se doji ok 20 preden gre spat se mi zdi dolgo med obroki dojenja. ali je zadosti le 3 x dojenje v celem dnevu?

clock-img

24.05.2011, 09:19

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

pri uvajanju naj bi se sadje dajalo dopoldan, ker zna otroka crvicit ponoci

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

24.05.2011, 18:23

clock-img

nusi

pencil-img

1833

če prav razumem 3x dojenje in 3x gh? ma to je čisto ok, če dojenčku tako paše, samo sadje se poanavdi res daje dopoldne. Malo si lahko pomagaš s temi tabelami
http://paparica.si/images/6-7nacrtovalecobrokov.jpg  samo tukaj gre res počasi, vidva sta že bolj tukaj  http://paparica.si/images/7-9nacrtovalecobrokov.jpg

clock-img

25.05.2011, 08:45

clock-img

anajan

pencil-img

150

Delaj po občutku, da otrok ne bo lačen in vse bo ok. Meni so ob uvajanju goste hrane svetovali, da naj s sadjem kar malo počakam. Najprej naj se navadi na zelenjavo, ker jo sicer otroci pogostokrat zavrnejo, saj je sadje sladko, zelenjava pa ne ravno. In se je splačalo. Danes je vse.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

clock-img

25.05.2011, 15:01

clock-img

lipikica

pencil-img

290

če pogledam dan.- ne vem kam naj ji dam dopoldan sadje- doji se ok 8, 9 zjutraj. ok pol 11, 11 malo zaspi in poldne je kosilo. ob desetih je še malo prezgodo , če je je dla ob 9. ne vem. no ja bomo že nekako skombinirali. hvala

clock-img

25.05.2011, 19:19

clock-img

nusi

pencil-img

1833

ne obremenjuj se. meni se tudi na začetku ni tako izšlo, da bi tamal jedel dopoldne sadje, ko bo imel več obrokov gh in manj dojenja bo pa lažje. Pri nas je sedaj tako, da ima zajtrk, potem malico - par kosov sadja, kosilo, popoldansko malico - sadje ali zelenjava in potem večerjo, kadar želi vmes kaj poglodat mu dam sadje in je. Prej je pa tudi pogosto sadje dobil šele popoldne.

clock-img

27.05.2011, 10:09

clock-img

Urshy78

pencil-img

1895

pri nas je takole, ima pa skoraj 7 mesecev..okoli petih zjutraj dojenje, okoli devetih zjutraj dojenje, okoli pol enih sadje, okoli pol štirih zelenjava, ob pol osmih dojenje, potem pa spanje..ponoči ga pa dojim kakor je..od enkrat do trikrat na noč..

_____________________________

TIAN 05.11.2010

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem