cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ko pride tak čuden dan

clock-img

29.06.2007, 11:38

clock-img

2mama

pencil-img

425

... pa ne da bi padla motivacija. kar od nekje z lufta pride slaba volja ali bolje receno brezvoljnost, glavobol, otoznost... kako si dvignit razpolozenje? (aja, pa da ne bo pomote, ni drugih vzrokov za to, bolj verjetno sprememba prehranjevanja, pa rahlo pomanjkanje energije, izgubljanje teze)

clock-img

29.06.2007, 12:22

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Muzka!! pa kak dobr smešn filmček za pogledat user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

29.06.2007, 12:38

clock-img

AnBan

pencil-img

775

Pojma nimam...danes tudi sama rabim "zdravilo" za otožnost...tolk sem slabe volje...pri srčku me boli...solze so čisto na robu...vse mi gre narobe...pogrešam prijatelja...pa še muzika je sama taka, da se bom ravnokar zjokala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

[


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem