cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kg po 2.nosečnosti

clock-img

27.02.2007, 22:07

clock-img

pinkiponki

pencil-img

489

Mene pa zanima, kako ste kaj opravile s kg-ji po drugi nosečnosti. Jst sm bila noseča dvakrat v dveh letih in po 1. nosečnosti sem vse kg izgubila do 8. meseca (sem bila čist fletnauser posted image ), sedaj po drugi nosečnosti pa mi kg ne grejo
N I K A M O R. Mal sem že depresivan zaradi tega, ker imam še precej trebuha, pa prej nikol nisem imela s tem težave, bolj s stegni in ritjo (kar je problem tudi sedaj, samo da se je pridružil še trebuh user posted image ). A je možno, da je drugič res tolk težje, a bo to vseeno počasi le šlo dol. Sej ne da stradam, samo jem pa tut ne vsega kar bi rada, pa še polno dojim, Jaš je pa 5m star.

Torej, kako gre vam mamice....

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



clock-img

27.02.2007, 22:18

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Sva že dve. Ne ravno preveč, ampak jaz sem se odločila, da raje do 6 meseca polno dojim in se ne žrem zaradi kil, saj otrok mora z mlekom dobiti vse kar potrebuje za rast in razvoj, po 6 mesecu začnem dodajati in ko bo že večinoma na GH bomo tudi hujšati začeli. Saj gre, jaz sem po prvem porodu izgubila 5 kg v treh tednih brez kakšnih stradanj. Računam na to user posted image
Bomo pač poleti 2008 bolj fletkane user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

27.02.2007, 22:20

clock-img

Anonimen

ah ja bom rekla :)

clock-img

28.02.2007, 08:51

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: LARA
ah ja bom rekla :)


Jaz tudi.

clock-img

28.02.2007, 10:10

clock-img

šmarnica

pencil-img

144

Meni se je zgodilo enako: po prvem porodu v 6-ih mesecih zgubila celih 18 kg, po drugem porodu pa niti kg. Sem se morala pošteno vzeti v roke in se lotiti dijete. Prej ko se sprijazniš, da samo od sebe ne bo šlo dol, bolje je zate.

_____________________________

Bistvo je očem nevidno.

clock-img

28.02.2007, 12:11

clock-img

NEVA-1

pencil-img

487

Men je po dveh nosečnostih ostalo 5kg, bi  pa rada 3kg dol vrgla, sam ne gre nikamor

clock-img

28.02.2007, 15:38

clock-img

urla

pencil-img

692

  Mater, ste me čist prestrašle. Jest imam 10+ po drugem porodu. Pri prvem je šlo vse dol in še v minus do 4 meseca. A sedaj bom pa prvič u lajfu na dieti????????

clock-img

28.02.2007, 20:43

clock-img

sonjaka

pencil-img

155

Tudi jaz imam 2 leti razlike med otrokoma in po prvem porodu sem bila pri 1 mesecu že -3 kg. Sedaj sem skoraj 3 mesece po 2. porodu, kile so sicer šle dol, postava pa nikakor ni ista. Bom se mogla malo v roke vzet in začet telovadit, da se vse skupaj bolj utrdi. Sem se pa v 1. nosečnosti zredila le za 5 kg, v drugi pa 8 kg, tako da mogoče bo pa še šlo kaj dol z dojenjem.

clock-img

28.02.2007, 21:17

clock-img

sato

pencil-img

249

Jaz sem po prvem porodu spravila težo na mojo normalno komaj po enem letu ( sem se pa tudi zredila kot user posted image ). Drugič sem se zredila 12 kg in po treh mesecih so kile šle- brez diet user posted image .

clock-img

02.03.2007, 20:40

clock-img

BONHEUR

pencil-img

66

Moja dva sta 18 mesecev narazen in sem obakrat v par tednih prišla na staro težo (zdaj, 5 mesecev po porodu, imam pa še enih par kil manj in sem že na 46kg. groza!), medtem ko pa se mi zdi, da imam pa zdaj , po 2. porodu, slabšo postavo. Se pa ne sekiram, saj nekje se nam pa mora poznat, da imamo te naše cukrčke, a ne?
Aja, imam pa namen tudi zdaj (tako kot pri ta prvem otroku) vsaj 6 mesecev polno dojit. Ja, saj zato pa je tak križ s kilami.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem