cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj ste začutile, da je mleka manj

clock-img

11.01.2006, 13:07

clock-img

zita

pencil-img

296

Zanima me, kdaj se vam je zazdelo, da je pri dojenju mleka manj? Nekatere pravijo, da tam okrog četrtega meseca?

clock-img

11.01.2006, 13:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.01.2006, 13:38

clock-img

fricka

pencil-img

751

Pri meni ga je bilo res manj okrog četrtega meseca. Mislim, da to ne gre posploševat in mogoče ga sploh ne boš imela manj. Moja ta mala je takrat začela spati celo noč. Sem ga imela pa skoz malo premalo. 

clock-img

11.01.2006, 13:39

clock-img

Anonimen

Začutila ravno nisem, sem pa ugotovila, ko sta se mi otroka po pol ure ali pa po eni uri po dojenju drla tako, kakor da sploh ne bi bila podojena.

clock-img

11.01.2006, 16:27

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

Ja, pri 4m ga je nekako bilo manj, pa se je potem uredilo (tudi s pomočjo tabletk proti slabosti-tamitil). Smo pa mogli takrat dodajati, nato pa je ta-mali vstrajal da bo samo sesal.

clock-img

11.01.2006, 16:34

clock-img

eva1

pencil-img

4835

kašne 5 dni potem ko se je mali odstavil, je začelo mleko presihovati...prej ga je bilo vedno dost!

clock-img

11.01.2006, 16:36

clock-img

san

pencil-img

4176

jaz nisem opazila, da bi ga bilo manj, samo dojke niso bile tako polne kot na začetku, ker se je pač mleko delalo sproti glede na potrebe otroka.

clock-img

11.01.2006, 17:25

clock-img

Cikica

pencil-img

516

Jaz sem imela mleko taj do 3meseca,mogoče en teden več.Vedela pa sem tako da ga več nimam ,ker me je mojuser posted image vsake pol ure prosil.Seveda ker nisem imela je bil ubošček lačen.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/




clock-img

11.01.2006, 19:07

clock-img

Anonimen

Tam okoli 4,5 meseca sem začela dojit na pol ure, in ker to zame ni bio sprejemljivo, sem mu po dojenju ponudila dodatek (170ml), ki ga je spil v celoti. Takrat sem ugotovila, da mojega očitno dobi premalo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem