cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj ste začele zopet kaditi

clock-img

11.04.2009, 17:31

clock-img

predsednica

pencil-img

4

Pred porodom sem bila kadilka.Zdaj sem en teden po porodu pa že čutim porebo po cigaretku ob jutranji kavici.
Pa ne vem ali bi ali ne bi.
Kdaj ste vi začele kaditi?
Prosim odgovorite
user posted image

clock-img

11.04.2009, 17:33

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Jaz šele po dveh letih sem pa polno dojila do drugega leta tako, da res nisem mogla kaditi ampak prvič ko pa sem šla ven zvečer pa nisem več izdržala - pa mi je tako žal. Poskušaj zdržati- pa veliko sreče.

clock-img

11.04.2009, 17:42

clock-img

benika

pencil-img

7793

IZVIRNO SPOROČILO: predsednica

Če ste kadile pred porodm koliko ste čakale da zpote začnete.Ali sploh niste začele zopet.
Jaz nisem zdržala več kot en teden.Mi je prav pasalo zvečer ob kavici z moji dragim.



Zdaj se odloči, a bi kadila, a si že začela kadituser posted image Tole citiranje je namreč od 29. marca.Čudno se mi zdi, ker praviš, da nisi kadila ne pred nosečnostjo in sedaj ne med nosečnostjo. Rodila naj bi en teden nazaj a tvoj post je star pol meseca.


< Sporočilo je popravil benika -- 11.4.2009 17:43:19 >

clock-img

11.04.2009, 19:50

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

Ko sem se odločila da neham kadit sem nehala in tako bom tudi nadaljevala naprej

clock-img

11.04.2009, 19:55

clock-img

Anonimen

tudi jaz sem pred nosečnostjo kadila, sem 3,5 mes po porodu, pomislim kdaj še, da bi, verjetno pa bolj na čase, ki so bili, ko sem ga prižgala. Nikoli ne reci nikoli, ampak mislim, da ne bom več kadila, ker vem, kako ti smrdiš, tvoje obleke in vse in kako smrdiš drugim. Pa ne dojim več, tako da ni ovir zame, kofetarica sem pa še vedno. Mi je pa včasih dovolj, ko zavoham en dim od drugega, ki kadi. tako da, če imaš ogromno željo, potem kadi, če vidiš več minusov, potem sploh ne prižgi.

clock-img

11.04.2009, 21:17

clock-img

cgorjanc

pencil-img

869

ja ni lepo ampak samo v času okrevanja v bolnici brez,pol pa takoj dojila ga pa itak nisem.
Po pravici povedano je moj že četrti otrok pa sem pr vseh kadila,pa hvala bogu ni nč kazalo na to ,da bi kaj bil cigaret kriv za zdravje otrok,sicer pa tudi kaj pogosto niso pr zdravniku.
Sedaj se bodo vsule nekadilke,ampak tudi s čem drugim lahko vplivate na zdravje ...

clock-img

11.04.2009, 21:36

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

Če si zdržala do zdaj potem zdži tudi naprej. Jaz sem nehala kadit na začetku nosečnosti in nisem nikoli več prižgala cigarete. Hvala ti moj prvi otrok, ker sem srečna, ker ne kadim VEČ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

So what....

clock-img

12.04.2009, 08:57

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

na začetku nosečnosti sem zmanjšala kajenje na cigareto ali dve na dan (prej kakšna škatla ali še več), nehala sem nekje na sredini nosečnosti in bila prepričana, da bom potem spet začela..pa nisem nikoli user posted image  

clock-img

12.04.2009, 19:38

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: predsednica

Če ste kadile pred porodm koliko ste čakale da zpote začnete.Ali sploh niste začele zopet.
Jaz nisem zdržala več kot en teden.Mi je prav pasalo zvečer ob kavici z moji dragim.



Zdaj se odloči, a bi kadila, a si že začela kadituser posted image Tole citiranje je namreč od 29. marca.Čudno se mi zdi, ker praviš, da nisi kadila ne pred nosečnostjo in sedaj ne med nosečnostjo. Rodila naj bi en teden nazaj a tvoj post je star pol meseca.



Ja Benika, jaz se tudi že sprašujem, kaj bi predsednica rada od nas...
Po moje provocira in čaka napade... user posted image
Al bi res sedaj rada šele začela kadit?
Pa res, ta njen otrok se res večkrat rodi user posted image

clock-img

12.04.2009, 22:10

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Ko sem prenehala dojit, pred tem niti dima!

clock-img

12.04.2009, 23:08

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

benika, si pa detektiv user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

clock-img

13.05.2009, 09:26

clock-img

aromaja

pencil-img

164

Jaz sem bila pred nosečnostjo mini kadilka (v službi, ob jutranji kavici 1-2 cigareti) in z enakim tempom nadaljujem tudi zdaj. Brez slabe vesti.
Moja sodelavka, ki je bila pred nosečnostjo verižna kadilka, je med nosečnostjo skadila do 10 cigaret dnevno in rodila zdravega otroka. Kadi tudi zdaj, ko doji.
Izbira in odločitev je povsem odvisna od posameznika in njegove volje.
Druga sodelavka, ki je pa tudi ful kadila pred nosečnostjo, ni skadila, odkar je noseča, niti cigarete več in ji niti ne paše.
Jaz recimo...sem doma komot brez cigaret, ko sem bila na bolniški 3 tedne, komot brez, na tej jutranji službeni kavici bi pa ubijala za enga :)
Ne moreš soditi sebe po drugih.

clock-img

13.05.2009, 12:00

clock-img

fusia

pencil-img

612

Jaz nisem nikoli več začela (vsaj upam, no). Mi enostavno ni dišalo in zdaj se še spomnim ne več na čike, pa mož celo kadi (ne v hiši). Če bi se mi pa res zaluštalo pa vprašanje kako dolgo bi zdržala user posted image  tako da jaz ne obsojam tistih, ki začnejo ponovno kaditi, se mi zdi pa škoda, če so že tako dolgo brez.

clock-img

13.05.2009, 13:22

clock-img

črticaa

pencil-img

1436

jz sm nehala u 4 mescu, mi ni več pasal (ko sm zvedla zauser posted image  sm zmanjšala na 5) poj mi pa zdj na srečo ne paše več,...
mi je 1x zadišal, pa sm probala in sm končno razumela kaj mislijo s tem da je okus KOT DA PEPELNIK LIŽEŠuser posted image user posted image

clock-img

15.05.2009, 17:28

clock-img

evelin

pencil-img

238

Js sem kadila pred in med nosečnostjo, skupaj 9 let. Na dan poroda sem si prižgala zadnjo cigareto in sedaj NE KADIM že 6,5 mesecev. BRAVO JAZ!!!!!!!!!!! Ampak vedno pravim nikoli ne reci nikoli

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

clock-img

16.05.2009, 19:58

clock-img

hedviga

pencil-img

1979

hmmm...mogoče pa je že kdaj prej rodila in  začela kadit, zdej je pa spet v isti situaciji pa jo zanima...
hmmm...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009

clock-img

17.05.2009, 16:43

clock-img

črticaa

pencil-img

1436

IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Ko sem prenehala dojit, pred tem niti dima!



to ne dojamem,... men k je pasal sm kadila, pa sm bla noseča,.... je tamau sam iz trebuha mogu sporočit da je dost


zgleda da si res discipliranauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem