cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj izginejo rdeče pikice

clock-img

15.02.2006, 17:06

clock-img

mačica

pencil-img

85

oj ringarajevci,
naš maliuser posted image je star 8 mesecevuser posted image in od včeraj zjutraj ima po vsem telesu drobne rdeče pikiceuser posted image . Jedel ni nič novga, se še dojiva sem pa jaz pojedla v nedeljo zjutraj en košček svinjskega mesa, ki ga do sedaj nisem ( očitno je to to???)user posted image
Zanima me, če je to alergija na mojo nepravilno hrano kdaj naj bi izginila da vem kdaj naj ga peljem k zdravniku v nasprotnem primeru?
Hvala za vse odgovore!
Čau, Mačica

clock-img

15.02.2006, 17:23

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

Naš je bil dobro napolnjen z alergenom, koža se je sčistila po 3tednih. V tvojem primeru misli da nekaj dni. Samo ni nujno da je alergija. Lahko je kakšna otroška bolezen. Vprašanje je, če z njo lahko čakaš nekja dni.

clock-img

15.02.2006, 17:32

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

A je imel prej visoko vročino?

Pri nas je ob alergiji dobil rdeče flekce, rdeče pike pa zaradi šeste bolezni.

Ti kar pejt k zdravniku.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 15.2.2006 17:33:15 >

clock-img

15.02.2006, 17:41

clock-img

mačica

pencil-img

85

ne, ni imel vročine je pa res da velikokrat kaka na dan - do 5x! Ampak to je pomoje zaradi zob ki nas mučijo???
a mi lahko malo opišeš šesto bolezen?
Hvala!

clock-img

16.02.2006, 08:02

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Vidim,da imaš podoben primer kot jaz,pri nas so bile tudi občasno take pikice,ki pa se potuhnejo,ko se ti pač ne pregrešiš po nekaj dneh. No to je lahko sum na alergijo,pa omenjaš da večkrat na dan kaka to je to.Pri nas je prava alergija izbruhnila po končanem dojenju pri 14 mesecih.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem