cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katera dieta-nujno

clock-img

15.04.2007, 22:07

clock-img

malanja

pencil-img

91

a mi lahko katera pomaga,katero dieto naj izberem.zdaj že en teden pazim kaj jem in nisem zgubila nič.niti pol kilogramauser posted image Do konec maja bi rada shujšala  vsaj 15 kg,ker jih imam veliko preveč in se že slabo počuti.

clock-img

15.04.2007, 22:15

clock-img

total

pencil-img

4453

90 dnevna-ločevalna je super.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

15.04.2007, 22:16

clock-img

malanja

pencil-img

91

sem že to probala ampak mi ne uspe.Ne moram zdržati

clock-img

15.04.2007, 22:20

clock-img

MummyToBe

pencil-img

1

clock-img

16.04.2007, 07:59

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

http://www.smsdieta.si/

Poskusi si tukaj najti kaj zase. Upam, da ti uspe

clock-img

16.04.2007, 08:00

clock-img

Anonimen

Ne moreš pet let pridobivat teh 15 kil in misliti, da jih boš v enem mesecu dala dol user posted image  Zadeva gre na dolgi rok, če želiš, da postane uspešna in predvsem zdrava.

clock-img

16.04.2007, 08:06

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ne moreš pet let pridobivat teh 15 kil in misliti, da jih boš v enem mesecu dala dol user posted image  Zadeva gre na dolgi rok, če želiš, da postane uspešna in predvsem zdrava.



Pod tole se podpišem. Lastna izkušnja: hitro izgubljeno, hitro nazaj dobljeno. Četudi se odločiš za eno od hitrih diet moraš vedeti, da ko boš spet začela normalno jesti, boš dobila vse nazaj.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

16.04.2007, 13:31

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Tud jaz se podpišem pod tjago in al bino. Najbolj primerna je telovadba (aerobika, tek, kolesarjenje, kar koli....) sam da se miga, pa ni treba zdej takoj na ful, pač pa počasi. Pa seveda 5 malih zdravih obrokov, litre vode/nesladkan čaj in to je to. Jaz sicer nimam velik za shujšat, mah eni pravijo da ničuser posted image , sem pa zdej v vikendu videla da je TO TO in sicer smo imel v soboto piknik pa itak se je na veliko jedlo in rezulatat v nedeljo ni bilo niti grama več kot je bilo v soboto zjutraj.

Tako da hujša se v maščobo in ne v izgubo vode, kar je popoln nesmisel in itak potem vse nazaj dobimo. Vem ko sem stradala (beri ful mal jedla) pa če sem potem kak dan več jedla se ja ful hitr tud na vagi poznal. Glede diet pa tud men ne dišijo zato sem pa ubrala takšno pot in mi počasi uspeva.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

07.05.2007, 19:00

clock-img

blre

pencil-img

3

Priporočen čas zdravega hujšanja si lahko izračunate z namenskimi programi.

< Sporočilo je popravil blre -- 7.5.2007 19:02:33 >


_____________________________

www.aktivnadieta.si

clock-img

07.05.2007, 21:54

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Se strinjam z Al bino. Tole s 15kg do konca maja se mi zdi nesmisel. Sem prepričana, da tudi če uspe, gre v takem primeru hitro nazaj..

Vzemi si čas. Z redno, zdravo prehrano in gibanjem se veliko naredi. Predvsem se je treba pa v glavi prepričat...

Ne govorim v tri dni! V treh letih sem počasi zgubila 15-16 kg in jih uspela tudi držat. Zdaj 11 mesecev po drugem porodu sem spet nazaj na željeni teži.. (no ja, itak se nam puncam vedno zdi, da še kakšen kg dol, ne bo nič narobe user posted image ).

Jaz ne verjamem preveč v razne diete.

clock-img

07.05.2007, 21:58

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

Vzemi si čas. Z redno, zdravo prehrano in gibanjem se veliko naredi. Predvsem se je treba pa v glavi prepričat...



Na dolgi rok je to edina uspešna dieta.....vse ostalo je fast food.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem