cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kam za 2,3 dni za obletnico...

clock-img

24.02.2012, 21:18

clock-img

baby22

pencil-img

198

Pozdravljeni, zanima me če ima kdo kako idejo kam za čez vikend...petek, sobota,nedelja-odhod domov...
z dragim praznujeva kmalu 10 let in bi ga rada nekam peljala....sem že veliko pregledala in se mi že rahlo meša user posted image
zanimajo me tudi vaše izkušnje...z ponudbo, osebjem...


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

clock-img

25.02.2012, 09:22

clock-img

bodoča

pencil-img

908

http://www.villa-magdalena.net/

tu je meni super, osebje prijazno, ni gužve, ker je samo 6 apartmajev, lep ambient...jacuzzi v sobi oz. apartmaju, na vrhu skupna savna in jacuzzi, v ceno je vključena tudi masaža.

res pa ni to neke aktivne ljudi, ki so težko na miru user posted image , ker nimaš ekstra kam it ven, je bolj namenjeno relaksaciji, razvajanju, romantiki.

lp

< Sporočilo je popravil bodoča -- 25.2.2012 9:23:45 >


_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

25.02.2012, 11:27

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

Ooo cestitke! 10 let je kar lepa doba :)

Kaj pa ce malo pogledas te strani s kuponi (kolektiva, bigdeal, 1nadan, ipd) kjer imajo skoraj vsak drug dan kaksno ful fajn ponudbo ... bosta prisla po ceni skozi in se kaj novega spoznala ;)

clock-img

25.02.2012, 16:17

clock-img

Cassiopeia

pencil-img

158

Midva sva bila za obletnico v hotelu Sotelija in je blo precudovito. Vzela sva pa ket romanticni vi kend v dvoje. Wellness Orhidelija pa je tak razred zase. Je pa res, da je kr drago, ampak nama ni blo zal niti centa.
Super nama je bil tudi eko hotel v Bohinjski bistrci.

clock-img

25.02.2012, 20:45

clock-img

baby22

pencil-img

198

hvala Mimona29, ja res je lepa doba user posted image in jo je kar vredno proslavit user posted image

bom preverila vaše predloge...upam da kmalu nekaj najdem, ker nimam več veliko časa user posted image


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

clock-img

08.03.2012, 22:26

clock-img

benika

pencil-img

7793

http://www.gostilna-lovenjak.com/

Midva sva bila tam lani decembra. Bila sva edina gosta in so naju po rokah nosili.

clock-img

24.03.2012, 11:31

clock-img

pikus

pencil-img

25

Tudi Zlati grič je zakon. Priporočam.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem