cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kakšni so rezultati 90. dnevne ločevalne diete

clock-img

17.05.2006, 14:43

clock-img

Anonimen

ojla

Mene pa zanima;
- koliko ste dejansko shujšale s to dieto?
- kdaj začnejo kile padat (jaz sem namreč že en teden na tej dieti, se je držim, pijem veliko vode, telovadim pa nisem še nič shujšala).
- kako telovadite?
- a mislite da se da s to dieto shujšat za 15 kg

Prosim vas. napišite mi vaše odgovore, da vidi kako naprej?

havla vam,

tina

clock-img

17.05.2006, 14:47

clock-img

Anonimen

- koliko ste dejansko shujšale s to dieto?
12 kg

- kdaj začnejo kile padat (jaz sem namreč že en teden na tej dieti, se je držim, pijem veliko vode, telovadim pa nisem še nič shujšala).
meni so začele takoj

- kako telovadite?
sploh nisem

- a mislite da se da s to dieto shujšat za 15 kg
če imaš veliko preveč, naj bi se dalo. čeprav, če v enem tednu nisi še nič shujšala ... po moje ne boš, vsaj 15 kil niti pod razno ne.

clock-img

17.05.2006, 14:49

clock-img

mynyka

pencil-img

66

kakšna pa je to dieta???napišite prosim

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

clock-img

17.05.2006, 15:30

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ojla

Mene pa zanima;
- koliko ste dejansko shujšale s to dieto?
zaenkrat 10

- kdaj začnejo kile padat (jaz sem namreč že en teden na tej dieti, se je držim, pijem veliko vode, telovadim pa nisem še nič shujšala). meni so takoj že prvi teden

- kako telovadite? kaj ej to telovadba?

- a mislite da se da s to dieto shujšat za 15 kg ABSOLUTNO

Prosim vas. napišite mi vaše odgovore, da vidi kako naprej?

havla vam,

tina

clock-img

17.05.2006, 15:34

clock-img

katis

pencil-img

975

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Torej TINA:

- koliko ste dejansko shujšale s to dieto?
po 80 dnevih imam 16,3 kg manj
- kdaj začnejo kile padat (jaz sem namreč že en teden na tej dieti, se je držim, pijem veliko vode, telovadim pa nisem še nič shujšala).
men je že prvi teden padla kilaža, vsekakor pa se mi je zelo zaustavilo v drugem mesecu in sem cel mesec bolj po malo lezla navzdol. Zdaj v tretjem mesecu pa spet bolj šiba
- kako telovadite?
hodim v fitnes 1-2x tedensko in tam vozim kolo kakih 20 minut potem pa še ostale mašine, tak da sem tam kakih 60-75 minut. Res pa je, da v drugem mesecu skoraj nisem imela časa in me fitnes 3 tedne ni videl
- a mislite da se da s to dieto shujšat za 15 kg
kot vidiš DA, vendar je veliko odvisno od začetne teže - moja je bila precejšnja


Če se boš odločila za to dieto, si delaj čimbolj raznolike jedi, da te ne popade enoločnost in dolgčas - to pa ubija zanos za hujšanje, saj smo vsi vsaj malo gurmani. Kuhaj si okusne jedi, ki jih prirediš iz svojega dosedanjega jedilnika.
 
TODA NE:
- NE jej bureka na B dan (kvečjemu namesto sladice na OH), saj ima zraven tudi testo
- NE jej npr pasulj, ki je bil kuhan z mesom, tudi če si odstranila meso (beljakovine se namreč izlužijo tudi v tekočino)
- NE polivaj testenin z omako v kateri se je kuhalo meso, ali pa ji je bila dodana smetana
- NE jej smetane razen pri sladici za OH
- popoldan NE jej sadja, razen na vitaminski dan
 
Poleg tega pa sem jaz na vitaminske dneve jedla čez dan bolj zelenjavo kot sadje, saj ima zelenjava celo manj kalorij.
 
PA OBVEZNO MIGAT!
 
Veliko uspeha

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

17.05.2006, 21:06

clock-img

Ezi

pencil-img

716

Moj dragi je shujšal cca.20kg. Se je res držal, tudi kolesaril je, res pa je, da je imel dosti kil preveč.
Je težje zgubiti le par kil kreveč, kot pa če imaš 20,25 kil preveč. Počakaj, počakaj, po mesecnu dni, boš gotovo opazila velike spremembe. Drži se navodil. Vsaj pri nas je bilo tako. Moj zdaj "obdeluje" Naslednjih 90 dni, vendar ni tako zelo vestenuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem