cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kaj jeste, če dojite...

clock-img

04.09.2008, 17:29

clock-img

ery

pencil-img

1675

Hey..

No punce, dajte mal povedat kaj lahko vse jem, če dojim oz.česa ne smem. Saj vem, da pravijo, aj poskusim vse , pol je pa od otroka odvisno ali ga kaj matra.

NO recimo, sadje lahko samo kuhano, zelanjavo tudi? Ali je kaj drugače? Sladoled sem zadnjič jedla malo, tamaumu ni nič škodovalo.

Hvala vam...


_____________________________



clock-img

04.09.2008, 17:35

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Vse sem jedla od fižola naprej

clock-img

04.09.2008, 18:40

clock-img

koala

pencil-img

5539

Mojemu so škodovale samo marelice leššniki in bela čokolada.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

04.09.2008, 19:09

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Vse, razen citrusov in orehov.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

04.09.2008, 19:13

clock-img

ery

pencil-img

1675

Aha, pol vse?? Recimo paradižnikovo solato pa kumare, pa grozdje?
Namreč sprašujem zato, ker pri prvi hčerki nisem dojila, enostavno ni bilo mleka, sedaj pa dojim in bi rada dojila... in bi rada slišala mal od ostalih kaj se sme in kaj ne.




_____________________________



clock-img

04.09.2008, 19:13

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Jesti smeš VSE,če pa vidiš da kakšno živilo otroka napenja ali kaj podobnega,pač nehaš za kakšen mesec-dva in potem speti poskusišuser posted image

clock-img

04.09.2008, 20:25

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jedla sem kakor prej, nič se nisem omejevala zaradi dojenja.

clock-img

04.09.2008, 20:29

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Čisto vse pa še 3kave na dan spijem.

clock-img

04.09.2008, 20:57

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Jz tud vse jedla, nicemur se nisem izogibala. Apetita je bilo itak za izvoz!
Edino pikantnim jedem se izogibaj, mojga soncka je ful sraufalo, ce sem samo suho pekoco salamo jedla.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

04.09.2008, 22:14

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Vse, kar se mi je zluštalo - tudi fižol, zelje in paradižnik. Čim manj kompliciraj, pa bo otrok najbolj zadovoljen

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

04.09.2008, 22:23

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Jaz sem jedla vse, pa ni bilo nobenih problemov! Ne kompliciraj user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

04.09.2008, 23:07

clock-img

Anonimen

Jem vse. Pa še na kilah pridobivam od takega apetita.user posted image

clock-img

05.09.2008, 08:51

clock-img

bambam

pencil-img

212

Jaz sem tudi jedla vse, razen mogoče ne preveč fižola, zelja in pikantnih jedi. Aja....pa če sem pila čaj ali kavo, mala ni hotla spatuser posted image !

clock-img

05.09.2008, 10:56

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Jem in pijem vse! Odpovedala sem se samo cigaretom in alkoholu (pa red bullu). Sicer sem prvi mesec malo pazila, pol pa sem jedla vse tudi grozdje, fizol, paradiznik, cokolado vsak dan, sladoled odkar sem prisla iz P....in nismo nikoli imeli krcev ali kakorkoli nisem opazila nobenih sprememb razpolozenja ali pocutja na otroku zaradi hrane.

clock-img

05.09.2008, 10:59

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Vse, razen alergenih stvari - jagode, oreščki, med, ....

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

06.09.2008, 19:34

clock-img

izgubljena_ovcka

pencil-img

438

Ne komplicitat, ja. Vraga! Našega napenja vse... ampak vse! Po papriki smo imeli recimo tak halo, da sem jaz jokala z njim (paje bila kuhana v rižoti...). Po paradižnikovi omaki enako. Nobene čebule na kakršenkoli način ali v kakršnikoli omaki, česen enako. Od svežih stvari mi "dovoli" banane, jabolka (hruške bognedaj) in kumare. Brokolija ali cvetače ne smem niti povohat, govejega mesa tudi ne. Sprobavala sem vsako stvar posebej in točno vem kaj ga matra...nekatere stvari bolj, nekatere manj... tako sem oklestila svojo prehrano, da sem že čisto brez idej kaj kuhat...

clock-img

07.09.2008, 15:16

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

Jaz ne kompliciram kaj preveč,vendar pazim pa vseeno.Hrana,katere se izogiba.oz.,jo sploh ne uživam trenutno je pikantna,pa jagode,gazirane pijače,energijski napitki,skratka vse,kar pa č lahko napenja ali draži potem mali trebušček.Naše male še ni napenjalo zaenkrat.Spijem pa zelo velike količine ledenega čaja,kar pa ne vem če je vredu al neuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem