cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

jutri začnem

clock-img

09.10.2006, 12:24

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

jutri začnem bi dse mi katera pridružila začnem z 90 dnevno dieto moj cilj je izgubiti 20 kg

clock-img

09.10.2006, 12:37

clock-img

Anonimen

In zakaj šele jutri?

clock-img

09.10.2006, 12:41

clock-img

Anonimen

jaz bi tud, samo mi je bolj pri srcu montignac...user posted image

clock-img

09.10.2006, 13:30

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

In zakaj šele jutri?



Ne mi zamerit, caffee, toda ... Se je pač hribersekmanja odločila da jutri začne hujšat. In za koji klinac bi mogla začet danes????? ALi včeraj??? Jaouser posted image Ne, sej nisem tečna, sam to mi gre pa res tako na živceuser posted image  Pa ne jemat tega osebno...prot tebi nimam nič , samo...

Ej, že ko sem jaz začela sem si pač datum postavla. In sem takrat začela in tut začeto dokončala. PA sem slišala...."zakaj pa ne danes?" Kerpač tako je. BAsta!!!


Hribersekmanja..tebi pa veliko sreče, volje, izgubljenih kilogramov...ČE pa želiš kako informacijo o dieti pa  komot prašaš (skozi dajem  že 3. rundo ...uspešno)



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.10.2006, 14:05

clock-img

Andre

pencil-img

122

Ej, kako pa poteka ta 90-dnevna dieta. Sem že parkrat spremljala na forumih punce, ki so hujšale, pa me zanima - a maš 90-dnevni jedilnik al kaj? A mi lahko katera kaj več pove? Ker jaz bi tudi - ene par kilogramov bi dala dol user posted image user posted image

clock-img

09.10.2006, 19:34

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

hm zakaj sm se odločila za jutri zato ker jutri začnem skupakj z mojim možem da se bova spodbujala
vse ki vas zanima 90 dnevna diete tu je naslov kjer dobite vse informacije
www.mojplanet.si

clock-img

09.10.2006, 19:35

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

aja pa povejte mi kolk kg bi dale dol da naredim tabelo

clock-img

09.10.2006, 19:37

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

cukercek povej mi kok si shujšala

clock-img

10.10.2006, 06:14

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

jaz vse skupaj nekaj čez 30 kilogramov. Bila sem res user posted image  V 1. rundi mislim da 19 kil, potem pa še ostalo. MEni je to najboljša dieta na svetu. Edina, kjer sem res shujšala in zaenkrat tudi obdržala pridobljene oz. zgubljene kile. Veliko sreče. Saj ni težko, samo resnično se je treba odločit.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2006, 07:15

clock-img

njelci

pencil-img

283

se popolnom strinjam s cukrčkomuser posted image ...tudi jst imam kar precej kg preveč, lotila sem se že večih različnih diet, celo preko programa CINDI v zdravstvenem domu, ma najuspešnejša je ta...je pa tudi res da se moraš resnično odločit, tisto k rečeš "s ponedeljkom bom pa res začela" je že slab začetek, če se odločiš, začni jutri ne potrebuješ priprav...jst sm tudi tako "načrtovala"in potem prenašala oz kmalu obupala...pomaga tudi da "delaš"  v družbi, meni je zelo pomagala prva skupna bombe in sedaj mačke, ker imaš podporo, mal spodbude nikoli ne škodi pa lažje je ko veš da nisi sam da je na istem še peščica ljudi...zadost mojga nakladanja
želim ti veliko veliko veliko  izgubljenih kg, dobre volje, veliko podpore....user posted image

clock-img

10.10.2006, 08:07

clock-img

katis

pencil-img

975

Bravo hribersekmanja!

Držim pesti.

Ko sem se jaz odločila hujšat, sem si prav tako postavila datum. In sicer sem si v četrtek rekla, da v ponedeljek začnem. Vedela sem namreč, da rabim malo 'psihičnih priprav' ter to, da sta imela za vikend rojstni dan moj ati in bodoča tašča. Pač nisem hotela, da mi rosjtni dnevi sesuvajo uvod diete. Sem si postavila 'varen' datum.

Veliko uspeha ti želim. Če si se odločila resnično shujšat, vem, da ti bo s pomočjo 90D uspelo!

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.10.2006, 11:44

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

hvala katis vem da se lahko obrnem nate hvala

clock-img

10.10.2006, 22:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

In zakaj šele jutri?



Ne mi zamerit, caffee, toda ... Se je pač hribersekmanja odločila da jutri začne hujšat. In za koji klinac bi mogla začet danes????? ALi včeraj??? Jaouser posted image Ne, sej nisem tečna, sam to mi gre pa res tako na živceuser posted image  Pa ne jemat tega osebno...prot tebi nimam nič , samo...

Ej, že ko sem jaz začela sem si pač datum postavla. In sem takrat začela in tut začeto dokončala. PA sem slišala...."zakaj pa ne danes?" Kerpač tako je. BAsta!!!






Ma,...prav nič ne zamerim! Vprašanje sem postavila preprosto iz razloga, ker sem sama vedno rekla "jutri začnem" in ponavadi je bil "jutri" šele naslednji mesec.user posted image Sej njelci, berem, je imela podobno "težavo"....

V glavnem, hotela sem hribersekmanji dati vzpodbudo, čeprav je izpadlo zelo provokativno...




< Sporočilo je popravil caffee -- 10.10.2006 22:10:19 >

clock-img

11.10.2006, 09:52

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

lepo od vas drzim se knjige 90 dnevna diete
sploh ni težko nisem lačna sploh
upam da mi bo ratal

clock-img

11.10.2006, 13:00

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

Ma itak da ti bo uspelo, če boš pa kdaj v krizi, pokukaš mal na ta forum in volja se zopet vrne.No ja, vsaj meni pomaga, predvsem če kdaj grešim in sem res slabe volje mal pobrskam po forumu in vidim, ga nisem edina in da tudi druge grešijo, ma kg grejo vseeno dol.
Veliko uspeha ti želim, predvsem pa veliko izgubljenih Kg.

clock-img

12.10.2006, 13:07

clock-img

darčica

pencil-img

46

a daš mene tudi na seznam????
jaz bi rada izgubila 8 kg.
kot sem že povedala žačnem v soboto.
zakaj sobota???zato ker gremo jutri na fešto pa sem si tudi jaz postavila varen dan.....

lep dan vsemuser posted image

clock-img

12.10.2006, 14:30

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Bravo zate,
jaz pa zacnem po-po-po-jutrisnjem!

_____________________________

Ba

clock-img

14.10.2006, 11:53

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

ta pojutrišni bo pa kdaj

clock-img

14.10.2006, 12:00

clock-img

hribersekmanja

pencil-img

28

vzdevek                                         -kg



hribersekmanja                              - 20          



Darčica                                            - 8


moja teža sedaj je 77,9 kg
upam, da mi bo uspelo priti na želenih 57 kguser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem