cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

joj kako me jezi!!!

clock-img

21.11.2008, 09:55

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Čao, mogoče ima katera podobno izkušnjo. Ko sem imela prvi pregled po porodu, sem se odločila za zaščito v obliki injekcije, ki drži 3 mesece. G me je opozorila da lahko imam izcedek, ki sem ga res vse 3 mesece imela in sem še ga nekako tolerirala, čeprav mi je grenil spolno življenje. No sedaj je že nekaj časa minilo, ko je zaščita prenehala delovat, vendar izcedek ne zgine, jaz bom pa pop...user posted image . Mojo G je prava umetnost dobit, zato se obračam na vas. Mislim da to ni M, saj je izcedek temno rjav in malo ga je. Dajte mi povedat, kaj za vraga je touser posted image

clock-img

21.11.2008, 10:07

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem ga tudi imela najprej en mesec, potem en mesec nič in spet en mesec. Še štiri mesece po zadnji injekciji sem imela en mesec izcedek. Pa zelo dolgo je trajalo, da se je M ciklus uredil.
To je zaradi injekcije, jaz vem da je ne vzamem nikoli več.

clock-img

21.11.2008, 10:08

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi imela inekcije, sam izcedek pa sam prvi mesec.
Verjetno se ti je hormonsko stanje mal porušlouser posted image .
Vseeno probaj dobit svojo G.

clock-img

21.11.2008, 12:29

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Jaz sem dobila menstruacijo 14 dni po prvi injekciji in sem krvavela malo več kot 1 mesec, pol pa si zamislitem da nosite vse dneve vložek?? No sedaj bi mogla it po novo dozo pa ne grem.

clock-img

21.11.2008, 12:50

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

kar tako zaradi inekcije pa ni :)

kar se tiče inekcij: na začetk uso vedn oneki izcedki,jaz sem jih imela cca 3-4 mesece in potem ne več.Inekcije pa uporabljam že od 2 poroda,vse skupaj že cca 18 mesecev.M sem imela samo 2 x ,izcedkov pa več nimam

clock-img

22.11.2008, 20:23

clock-img

jajula

pencil-img

1191

men je zadnjič pri G ta izcedek sestra štela kot M...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem