cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izrastek v nožnici

clock-img

06.07.2008, 11:28

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Sicer ne vem če je to kaj povezano z samo nosečnostjo in porodom, ampak vseeno dam tem osem.

Prvo menstruacijo sem dobila 8 mesecev po porodu. Te dni sem dobila drugo. In včeraj sem v nožnici začutila ogromen izrastek. Širok za celo nožnico in dolg vsaj 5cm. Na otip je čutiti isto kot tkivo same nožnice.

Ginekologinjo bom klicala jutri zjutraj, ampak me zanima če je imela katera kaj podobnega. Res me je strah kaj je to. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

06.07.2008, 11:40

clock-img

Jumpy

pencil-img

2414

Možno je, da je to maternični vrat.

Včasih so mišice medeničnega dna po porodu oslabele, zato se lahko tudi maternica povesi, pri tem pa v nožnici čutiš maternični vrat.

clock-img

06.07.2008, 13:18

clock-img

Anonimen

Možne so tri variante:

  • če si bila rezana in šivana med porodom, je lahko brazgotina od tega
  • globoko v nožnici lahko tipaš maternični vrat- kar je povsem normalno
  • lahko je papila- virusna bradavica, ki jo bo potrebno ostraniti- lahko je ena sama, ali pa več skupaj, je pa en tak izrastek, ne preveč velik, na peclju

... in še kaj ...

clock-img

06.07.2008, 13:29

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Hvala obema za odgovor.

Šivana nisem bila, tako da brazgotina ne mora bit. Je pa ta stvar zelo debela in ogromna. Če vstavim noter prst, jo začutim že pri drugem členku. user posted image   Včasih tega ni blo. V bistvu še prejšnji mesec tega ni bilo za občutit. No ja... jutri takoj zjutraj kličem G in upajmo na najboljšo verzijo.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

06.07.2008, 15:49

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2008, 18:49

clock-img

*Junona*

pencil-img

6200

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

clock-img

08.07.2008, 09:25

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Evo.. na pregled sem naročena 17.7.. Saj bo hitro mimo. user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

09.07.2008, 00:47

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Če je ta sprememba na sprednji strani nožnice, bi mogoče lahko šlo za povešen mehur, do česar lahko pride zaradi oslabljenih mišic medeničnega dna. Boš videla, kaj ti bo G povedala.

clock-img

11.07.2008, 21:31

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Evo.. na pregled sem naročena 17.7.. Saj bo hitro mimo. user posted image



Ne pozabi sporočit, kaj je to za ena zadeva.

clock-img

11.07.2008, 22:10

clock-img

amaya

pencil-img

4434

U...upam, da bo vse OK

user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

12.07.2008, 11:18

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Po mojem laičnem mnenju se je maternica povesila v nožnico. Od takrat ko sem to opazila, dnevno delam ogromno keglovih vaj in se je zelo izboljšalo. Še malo manjka da bo normalno. user posted image  

Več pa sporočim po pregledu...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

18.07.2008, 08:35

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Evo, pregled je že za mano. Zdaj je že vse takoko t mora biti. Je rekla da je zagotovo bil maternični vrat, ker se maternica rada povesi. Mišice pop orodu so namreč bolj ohlapne.
Nasveti: kegleve vaje - vsak dan čim več, ko dvigujem težke stvari, sploh user posted image , nujno počepnit in vstat, če že nosim otroka z raznimi nosiljkami, raje na hrbtu... to bo to. Hvala vsem za lepe želje! user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

18.07.2008, 13:11

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Super, da se je uštimalo!
Keglove vaje so očitno res zelo pomembne in predvsem to, da se jih začne delat takoj po porodu. Ko sem bila prvič v P, je še isti dan, ko sem rodila, prišla ena ženska v sobo, ki nas je spomnila na vaje in kako jih pravilno delat. Se spomnem, kako mi je bil hecen občutek tiste nemočne ohlapne mišice skupaj stiskat, ampak prav kmalu so spet prišle v formo. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem