cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izpuščaji po obrazu

clock-img

27.05.2008, 16:40

clock-img

KRTR

pencil-img

134

kot sem že omenila je malček star 27 dni in so se mu po obrazu naredili izpuščajčki, mozoljčki, zgleda grozno, kaj mi svetujete, katero kremico uporabit?

lp
j

clock-img

27.05.2008, 16:53

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

To ni nč groznega. Našemu so se tudi in to tudi nekje pri enem mesecu pojavli in jih je imel po celem obrazu. No priznam, za videt res ni ravno lepo, ampak nekje v roku 2 mesecev čist izgine. To se samo koža čisti in ni potrebno z ničemer mazat, pač samo z vodo umivat. Mi smo to upošteval in je šlo brez problemov mimo.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

27.05.2008, 17:42

clock-img

jajula

pencil-img

1191

to naj bi se le hormoni izločali, je zelo pogosto pri novorojenčkih, ampak ne nič mazat! pri nas je izginili v cca 3tednih. zgleda res grozno, ampak bo kmalu mimo. 

clock-img

27.05.2008, 19:31

clock-img

mali007

pencil-img

116

To je čisto normalna faza, ki jo dajo dojenčki skozi. Naš je bil tud čist mozolast, pa mine po mesecu, dveh..

clock-img

27.05.2008, 22:11

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Pri enem mesecu se jim koža čisti. To je normalno.
Pri nas so skoraj izginili v treh tednih.

clock-img

27.05.2008, 22:47

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Ne glede na to, s čim bi ga namazala, bi izpuščaj trajal enako dolgo. Nam je P rekla, naj ga mažemo le, če bo koža res suha (npr. lahko z Bepathenom).

clock-img

28.05.2008, 22:00

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

Ne glede na to, s čim bi ga namazala, bi izpuščaj trajal enako dolgo. Nam je P rekla, naj ga mažemo le, če bo koža res suha (npr. lahko z Bepathenom).



nam isto. Najbolje nič mazat pa dosti bit na svežem zraku. Nam je šlo samo stran v 3 tednih. Bila pa je res grozno mozoljasta...

clock-img

28.05.2008, 22:04

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Kot so ostale napisale, je to normalen pojav, ki ga imajo vsi dojenčki okrog prvega meseca. Nič mazati ali celo stiskati...Izgine samo po sebi, kakor je prišlo. Tako, da brez skrbi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

29.05.2008, 09:02

clock-img

inesc

pencil-img

298

No, tudi naš je imel nič kaj lepe izpuščaje po obrazku. Sem mislila, da se koža čisti, pa ni bilo ravno čisto tako. V posvetovalnici sem dobila dve kremi (če te KRTR zanima, lahko napišem kasneje - moram it pogledat) in sem mazala 5 dni. SEdaj ima kožo kot novo. Je pa bila alergija. Sem sedaj na dieti brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc ter vseh ostalih finih stvari.

A user posted image  mogoče srbi? Se kaj hoče praskat? Meni je rekla sestra v pediatriji, da ga lahko namažem z belim hladilnim mazilom, če ga srbi. No, pa ga itak ni.

Če te kaj zanima pa še vprašaj!

LP

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

clock-img

29.05.2008, 09:44

clock-img

KRTR

pencil-img

134

mislim da ga ne srbi...naslednji teden imama posvetovalnici in bo mi že pediatrinja pogledala, upam da ni kaj resnegauser posted image

lp
j

clock-img

05.06.2008, 15:32

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Tudi moja je imela skoraj do 1 tedna nazaj še mozoljčke (stara je zdaj 3 mesece) in tudi zdaj ima še kakšnega 1-2. To je itak povsem normalno, saj se koža čisti. Po hrani sem pa tudi videla, da jih je dobila ko sem jedla svinjsko meso, pršut in čokolado!

clock-img

05.06.2008, 15:39

clock-img

malamanja

pencil-img

61

Tudi moja je imela ogromno mozolčkov po obrazu.

P mi je odsvetovala mleko in mlečne izdelke (ker se dojiva) ter dala navadno belo hladilno mazilo, ki mu je bilo primešano 10% advantala???? (mislim da se tako reče al pa nekaj podobnega). Pa se je koža porihtala v enem tednu.

_____________________________

....

clock-img

05.06.2008, 19:27

clock-img

ELMA

pencil-img

2029

Tudi moja user posted image  je imela veliko mozolčkov po obrazu , kar dobra dva meseca je trajalo da se je koža spucala .Vse sorte sem probala , eni so rekli da imam premočno mleko , druki P mi je odsvetoval mlečne izdelke.Ko sem začela ji obraz mazati z kremo NIVEA INTENSIV-CREME ,so tudi mozoljčki izginuli user posted image .
Še zdaj uporabljamo to krmo user posted image

clock-img

05.06.2008, 21:33

clock-img

aleži

pencil-img

1903

A ja, sem pozabila napisat, da pomaga tudi materino mleko!! jaz mojo "namažen" pa izginejo. Tudi oko je imela malo vneto in sem ji špricnila mleko in se je pozdravilo!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem