cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izpadanje las/blazinice za dojenje

clock-img

05.05.2005, 10:18

clock-img

Iren@

pencil-img

257

Živjo,

zanima me,
kako ste preprečile izpadanje las po porodu
in
katere blazinice za dojenje se vam zdijo najboljše?

hvala, irena

clock-img

05.05.2005, 10:23

clock-img

ciciban

pencil-img

320

Jaz sem probala vse zivo,da mi lasje nebi vec izpadali..sampon,kapsule,vitamine...brez uspeha.Sele med drugo nosecnostjo so sami od sebe nehali izpadat in mi v drugo niso vec izpadali.Kar se pa blazinic tice-te so mi pa vse sle na jetra...najmanj bombazne-pralne.;)

clock-img

05.05.2005, 11:09

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Izpadanje las po porodu je normalen pojav. Meni je šlo po prvi nosečnosti ogromno las stran (še dobro, da jih imam veliko;)), sedaj po drugi pa malo manj.

Po prvi sem rabila 2 leti, da se je stanje obnovilo in tako.

Glede blazinic za dojenje: definitivno so Aventove daleč najboljše, sem sprobala vse živo.


pa-pa Mina1

clock-img

05.05.2005, 11:32

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

lasje so izpadali in spet izpadajo, lasišče se mora pač obnoviti, je pa smešno, ko tisti mali laski potem štrlijo na vse strani

blazinice za dojenje so mi najboljše chicco sensitive, ne prepuščajo, ni mokrega oblutka, res nežne

clock-img

05.05.2005, 11:53

clock-img

Anonimen

Hojla, Irena!
Žal proti izpadanju las ne pomaga čisto nič. Mei so šli po drugem otroku najbolj grozljivo ven, tako da sem imela dobesedno plešice in sem bila že čisto obupana. Po tretjem pikcu sem se dobro pipravila na to, jedla vitamine, pa proso v jogurtu (po nasvetu ene frizerke), se oborožila z ampulicami in raznimi losijoni za masažo (in se res pridno masirala), pereprečevanje izpadanja in spodbujanju rasti novih las. Jedla sem res pestro hrano, da bi ja dobila vse potrebne snovi vase. Pa nobenega efekta. Spet so mi šlie zelo močno ven. No, mogoče bi mi šli še bolj, če ne bi zganjala vsega tega cirkusa. Sedaj se je končno malo ustavilo. Mali je star 7,5 meseca.
Blazinice so definitivno najboljše od chiccota. Sicer tudi najdražje, ampak vredne denarja. Pa tudi aventove so zelo v redu. Ne kupuj pa baby-love blazinic, ker vržeš denar stran.
Pozdravčke, nojči:sloncek::sloncek::sloncek:

clock-img

05.05.2005, 13:25

clock-img

Anonimen

Blazinice daleč najboljše Chicco sensitive, vredne svojega denarja. Jaz nikol več ne kupim nobenih drugih!

clock-img

05.05.2005, 15:25

clock-img

Iren@

pencil-img

257

Hvala za odgovore, dekleta.

Za dojenje sem uporabljala tosamine, baby-love, johnsonove, fixies,
s prihajajočim poletjem pa bi rada takšne blazinice, ki se čimmanj vidijo skozi majčko.

Da mi sami ne bi bilo treba testirati, sem vprašala kar vas, hvala.
Se pravi, chicco ali avent.

Lasje so mi začeli izpadati, ko je bila hči stara 4 mesece, na proso se nisem spomnila, edino frizer mi je prišel na misel.

irena

clock-img

05.05.2005, 20:39

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Tudi jaz ne bi preživela brez Chicco blazinic:)-:)-:bravo:

clock-img

06.05.2005, 09:09

clock-img

Anonimen

Izpadanje las je del procesa po porodu..pride in v določenem obdobju mine-vsaj vsako jesen ljudem izpadajo lasje.Izpadle lase nadomestijo novi ne da bi to opazili,se je treba pač sprijaznit;)
Blazinice:zmeden2:nikoli uporabili niti pomislili niti iskali.8)

clock-img

06.05.2005, 10:36

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Neva6, srečne tiste ženske, ki ne 'puščajo' in zato ne rabijo blazinic:)-:)- Jaz sem se brez skoraj utopila;)

clock-img

06.05.2005, 10:38

clock-img

Anonimen

:ups::ups::ups:ej šele sedaj sem skapirala kakšne blazinice:ups:sorry mal površno sem prebrala.

Ja ciccotove najbolj upojne pa drobijo se ne:)-;):ups:

clock-img

07.05.2005, 02:41

clock-img

Annny

pencil-img

4837

A se kakšne blazinice tudi drobijo?:ups::zmeden2:

clock-img

07.05.2005, 08:40

clock-img

Anonimen

Jutro.Ja pozabila katere.Ko so mokre zunanja plast poči in spuščajo mrvice,hči je imela poln modrček:)-:)-

clock-img

31.05.2005, 18:50

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Blazinice sem probala Aventove, od Tosame, nazadnje pa sem ugotovila, da so najboljše Babylove.

lp

clock-img

01.06.2005, 11:11

clock-img

Anonimen

O joj, a res?! Meni so se zdele pa babylove katastofalno zanič. Takoj so premočile in začele razpadat. Najboljše pa, kot smo že rekle, aventove in chiccotove.
LP, Nojči:sloncek:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem