cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

izčrpano mleko

clock-img

12.07.2008, 14:55

clock-img

novopecena

pencil-img

840

v kaj naj shranim mleko? namreč če hočem dat vse v svojo flaško jih zmanjka v trgoviniuser posted image in kako je pol z odmrzovanjem?

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

12.07.2008, 15:26

clock-img

kaja02

pencil-img

1316

v lekarni ali v specializiranih trgovinah ( tudi tam, kjer lahko kupiš črpalko), prodajajo takšne vrečke za shranjevanje mleka, katere potem brez težav odmrzneš. Ti pa ne priporočam shranjevanja mleka za dalj časa, saj se kalorična vrednost mlaka s starostjo otroka spreminja, in tisto, kar si shranila naprimer  na začetku je  čez kakšen mesec premalo kalorično za otroka- razlaga moje pediatrinje

clock-img

12.07.2008, 19:49

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Jaz sem imela posebne Aventove vrečke za shranjevanje/zamrzovanje, vendar moram reči, da mleka nisem niti enkrat rabila in sem po nekaj časa vsega vrgla stranuser posted image

clock-img

12.07.2008, 20:07

clock-img

novopecena

pencil-img

840

IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Jaz sem imela posebne Aventove vrečke za shranjevanje/zamrzovanje



in kje si jih nabavila?


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

clock-img

12.07.2008, 20:24

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Takrat, pred 3,5 leti, sem si nabavila Aventovo črpalko po nemškem Ebayu in so bile te vrečke zraven. Mislim, da se drugače lahko kupijo v škatli posebej!

Preveri, mogoče to še obstaja (tudi pri nas)!
So pa to take prozorne vrečke, na katerih je označena količina v ml, zaprejo pa se z nekakšno ščipalko.
 
Lp

clock-img

13.07.2008, 20:37

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Obstajajo tudi Aventovi loncki, naprodaj prav za shranjevanje. Lahko pa se jih uporabi tudi za GH, posebno fini so za prenasanje user posted image
Vprasaj v lekarni, kjer prodajajo Aventove crpalke, bi morali imeti tudi loncke za shranjevanje...

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

clock-img

14.07.2008, 12:24

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Jaz sem ga shranjevala v kozarce za vlaganje, ker mi je čez čas postalo predrago, da bi za vso mleko kupovala lončke v lekarni, pa se je čist vredu obneslo.

clock-img

14.07.2008, 21:27

clock-img

mogant

pencil-img

210

Jaz sem oktobra lani spraševala po vseh mogočih trgovinah o teh vrečkah za zamrzovanje mleka in je bil povsod odgovor, da jih ne delajo več, no in sem potem kupila navadne polivinilaste vrečke za zamrzovanje hrane...
da bi pa zamrzovala v lončkih ali kozarcih, prvič predrago, drugič preveč prostora vzame, jaz sem v treh mesecih napolnila štiri predale v skrinji, naslednje tri mesece sem pa vse porabila do zadnjega deci...imam pa trojčke, ki bodo stari 10 mesecev in jih še vedno dojim, s tem, da sem zamrzovala mleko sem prihranila veliko denarja, tako, da sem praktično zelo malo dodajala.
To je res, da se mleko prilagaja otrokovim potrebam, ampak to še ne pomeni, da ne bi bilo uporabno, še vedno sigurno boljše kot umetno in seveda veliko bolj poceni, zamrznjenega pa imaš lahko do 6 mesecev. 

clock-img

14.07.2008, 21:33

clock-img

mogant

pencil-img

210

Aja odmrzneš pa tako, da pustiš na sobni temperaturi, da se odtaja, ko je odmrznjeno je pa uporabno še 24 ur v hladilniku, za uporabo ga segreješ in porabiš, ne smeš ga pa potem pogrevat, taka navodila so meni dali v laktariju v LJ porodnišnici.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem