cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

internet - počisti zgodovino (prooobleeemmmiiii)

clock-img

29.11.2005, 14:04

clock-img

Anonimen

Pozdravljeni!

Imam en problem:
Ne morem počistit zgodovine na računalniku user posted image . Lahko počistim npr.: za danes,... če pa pritisnem tipko za pregled zgodovine in tam v search napišem neko črko, mi pa vrže ven ene in iste zadetke, ki sem jih gledal pred dnevi. Zanima me, kako naj izbrišem te zadetke (vedno mi vrže ven ene in iste - kot da bi se nekam shranili, pa se ne dajo odstranit) user posted image
Npr.: če za določen zadetek pritisnem delet, se noče odstranit.user posted image user posted image user posted image  Zakaj?

Današnjo zgodovino pa počistim brez problema in je ni več mogoče videt.

Kaj naj storim?

Hvala za nasvete!

clock-img

29.11.2005, 14:08

clock-img

Anonimen

Postavi se na okence iskalnika (tja kamor vpisuješ iskane besede), pritisni desno tipko miške in spodaj klikni "Clear Search History". Saj si hotela to vedet, ne?

clock-img

29.11.2005, 14:11

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

greš na TOOLS - Internet options in na GENERAL: - Temporary Internet Files - Delete Cookies (klikneš OK) - Delete Files (klikneš OK) - nato na CLEAR HISTORY (klikneš OK)

nato greš še na

CONTENT - Certificates - Clear SSL State (klikneš OK), nato na Personal information - AutoComplete - Clear Forms (klikneš OK) in na Clear Passwords (klikneš OK)

zapreš Internet in ga spet odpreš in moralo bi biti počiščeno čisto vse! user posted image

clock-img

29.11.2005, 14:17

clock-img

Anonimen

delam tako: počisti se današnja zgodovina...

če pa grem v okvirček, kjer je puščica (pokaže zgodovino) in kliknem search in vpišem npr. črko mi pa vrže ven zadetke, ki sem jih gledal pred dnevi,...user posted image

clock-img

29.11.2005, 14:20

clock-img

Anonimen

angellina,
ne razumem user posted image

oz. tega ne vem narediti (kje, kako, user posted image )

clock-img

29.11.2005, 14:21

clock-img

tanaja*

pencil-img

2255

Kolikor razmem je ti za IE. Kaj pa mozzila?

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam

clock-img

29.11.2005, 14:21

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

v AutoComplete Settings odstrani kljukice pri:
Use AutoComplete for
- Web addresses
- Forms
- User names and passwords
user posted image


še kaj? user posted image

clock-img

29.11.2005, 14:22

clock-img

tanaja*

pencil-img

2255

Ammm... pa tista aninimna nisem jst, da ne bo pomoteuser posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam

clock-img

29.11.2005, 14:50

clock-img

Anonimen

Še v slovenščini .. :)

  1. Orodja
  2. Internetne možnosti
  3. Splošno
  4. zadnji okvirček spodaj - Zgodovina - počisti zgodovino

Če hočeš popolnoma vs ezbrisat, pobriši še piškotke (cookies; okvirček nad zgodovino) in brisanje datotek (če imaš mail v katerem so slikce in te slikce odpreš npr .. bla bla bla).

Lahko greš pa še zbrisat zgodovino odprtih dokumentov, greš pa na start in klikneš desni miškin gumb, nato klikneš po meri (odpre se ti okence prilagajnje klasičnega menija start) in klikneš počisti (če želite odstraniti zapise nedavno odprtih dokumentov, programov in spletnih mest)

Lp, Riba

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem