cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ima katera voljo za migat :)

clock-img

24.01.2012, 18:33

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Iščem še koga, ki ima voljo za migat. Sem 4 mesece po porodu in nimam še nič kondicije tako, da iščem sorodno dušo user posted image .

http://www.bodyrock.tv/2012/01/23/weel-4-day-1-of-the-30-challenge-rockstar-booty-workout/


_____________________________


clock-img

25.01.2012, 20:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla ja jaz bi potrebovala brco v rit, da bi se spravila migat user posted image user posted image user posted image  Jaz sem takoj za user posted image user posted image

clock-img

26.01.2012, 08:23

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

fajn da se je še ena našlauser posted image . jaz sem začela prejšni teden bolj na easy, da se moje telo spet mal navadi migat. drugače pa začnem resno s 1.2.


_____________________________


clock-img

26.01.2012, 09:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Z kakšnim vajam si začela migat user posted image user posted image user posted image user posted image  ja evo jaz se pa danes bom spravila ponovno v miganje in to sedaj ko sem dala sinčka v posteljouser posted image user posted image user posted image user posted image  imam čas za telovadbo user posted image user posted image

clock-img

26.01.2012, 14:24

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Jaz bom danes poskusila s to
http://www.bodyrock.tv/2012/01/25/day-3-week-4-of-the-30-day-challenge-what-doesnt-kill-you-workout/

Upam da preživimuser posted image in da bom jutri še lahko ustala s postelje. Vreče nimam bom pa ene uteži uporabila nemesto nje. Pa sklece na kolenih da bo lažje.




_____________________________


clock-img

26.01.2012, 15:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.01.2012, 15:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz bom danes poskusila s to
http://www.bodyrock.tv/2012/01/25/day-3-week-4-of-the-30-day-challenge-what-doesnt-kill-you-workout/

Upam da preživimuser posted image in da bom jutri še lahko ustala s postelje. Vreče nimam bom pa ene uteži uporabila nemesto nje. Pa sklece na kolenih da bo lažje.


Sem posnetek pogledala... kak bi moja otroka uživala, če bi jih uporabla namesto tiste torbe user posted image  Jaz sem sicer začela migat, bolj na izi, na sobnem kolesu in legmagicu. Ti videi so hard zadeva.

clock-img

26.01.2012, 15:51

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Registrirana se strinjam, da moraš vztrajat če hočeš rezultate neglede na to za kakšno vadbo se odločiš.

Lulu sem med prvo in drugo nosečnostjo že enkrat telovadila po teh videih. Na začetku res težko ampak precej hitro pridobiš na moči...že po 1 mesecu opaziš razliko, po 3 se pa tud na telesu že pozna.  tako da se splača malo potrudit. meni osebno so všeč tud ker je vadba kratka ker enostavno ne najdem časa za kaj dalšega vsak dan.


_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem