cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje z trdo voljo

clock-img

02.08.2007, 20:12

clock-img

gloria

pencil-img

4900

LP.Hujšam 2-ić po ločevalni dijetiuser posted image . V prvem postopku sem dala dol 22 kg.Dieta je zelo vredi ker sploh nisi lačen pa še lahk si sam zbiraš kaj boš jedel na določen dan.Tokrat sva šla z možom skupaj,on bo probal zdržati 1 mesec jaz pa upam do konca...Zdej sem na tretjem oglj.hid. dnevu.Morem priznati da sem se to leto zeeeelo zapustila.V večini sem sama kriva,v drugi večini pa zelo stresno življenje.Od aprila sem bla na hormonih,ker ne morem zanositi,pol srečna novica da nama je uspelo da bi se nama zdej zgodilo najhuje user posted image ss.Dober teden sem nabirala moći da bi zaćela,tak da mam zdej se večjo voljo da shujšam do ponovnega postopka novembra.Morem pa priznat da je lepše hujšat v dvojeuser posted image ...

clock-img

02.08.2007, 21:33

clock-img

reni70

pencil-img

176

Gloria zdravo,
Ja res moraš bit discipliniran in imet voljo,da ti uspeva hujšat.V dvoje je pa lažje se strinjam s tabo.Tudi jaz imam enak problem kot ti kar se tiče zanositve.Od februarja do sedaj sem bila skoz na hormonih,seveda s 3.mes.presledki.Ni nam uspelo tudi v 2.ivf
Mislim,da sem si nabrala več kg prav s temi hormoni in s stresnimi situacijami.
No na naslednji postopek grem septembra in do takrat moram dat dol vsaj 8 kg več ne rabim,ker bom pol preveč suha.
S tem forumom upam,da mi bo uspelo,kajti hudo čutim lakoto vsak dan.
danes je moj 2.škrobni dan.
lepo se imej in želim ti,da čimprej zanosiš in spraviš dol kg.

clock-img

02.08.2007, 21:39

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Gloria, jaz močno upam, da ti uspe shujšati, seveda pa tudi, da čimprej zagledaš user posted image  in boš imela trebušček od user posted image . Tudi jaz sem poskušala hujšati po 90 dnevni in tudi kar nekaj dala dol. Vendar pa se mi zdi Montignacova metoda boljša. Nekaj o njej si lahko prebereš na tem forumu z naslovom Montignac, ali pa me kontaktiraš na ZS, pa ti vse, kar te zaniam, razložim.

Lep pozdrav, pa brez zamere, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.08.2007, 13:56

clock-img

gloria

pencil-img

4900

Reni70 tudi jaz ti želim da bi v septembru zagledalauser posted image user posted image ,in dotakrat spravla dol kg.Danes sem brala eno knjigo za nosečnice in piše da glih ni priporečljivo hujšat pred zanositvijo...Sam jaz mislim da je dobro mal telo spucat po vseh teh hormonih.Kaj ti praviš?

clock-img

03.08.2007, 15:16

clock-img

reni70

pencil-img

176

Gloriuser posted image ,ja jaz mislim,da je kar fino prečistit telo od teh hormončkov,name so kar delovali.Dej si poglej temo na forumu NEPLODNOST,ki ena piše,da so ženske v času ločevalne diete zanosile.Ja pa tudi tiste,ki so se hranile s presno hrano.
Jaz nisem tega mnenja,da v času diete ni dobro oz priporočljivo zanosit.
Ko sem bila nazadnje pri Rešu mi je skoz govoril ja mal bo pa res treba shujšat.user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.10.2007, 21:46

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

kakšno dijeto uporabljate

clock-img

19.10.2007, 22:11

clock-img

gloria

pencil-img

4900

90 nevno ločevalno dijeto.Zdej mam še 10 dni do konca.

clock-img

20.10.2007, 21:49

clock-img

ms15

pencil-img

109

Ja, meni pa v drugo ni šlo...user posted image .
Prvič sem shujšala 18 kg, septebra začela s skupino jovo na novo,.. ni šlo.
Začele so se vrtoglavice, počutla sem se zelo slabo,...
Zdravnik mi je rekel, naj takoj neham, ker imam še od prvega kroga precej slabo kri. in da naj živim in hujšam zdravo,....saj veste,....
Pa mi ne gre in ne gre....ločevalne pa si sedaj ne upam več.

Veliko sreče pri hujšanju in čimprej user posted image .

clock-img

20.10.2007, 23:17

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi jaz sem prvič z velikim veseljem izvajal dieto in uspešno končala.V drugo pa sem jo že 2x začela, ampak nisem zmogla.S kg se dajem že 1 leto, namreč po porodu sem se veliko zredila in bi morala shujšati 10 kg, da pridem na staro težo.ENostavno, ne zmorem in ne vem kdaj bom, ker razmišljam le še o tem.

clock-img

21.10.2007, 21:07

clock-img

gloria

pencil-img

4900

ms15 tudi jaz sem v pvi dijeti hujšala lažje in zgubila 22kg.Druga dijeta mi je dosti težja čeprau se tudi kateri dan prekršim.Zdejle mam še 1 teden pred seboj.Morem pa povedat da je men tudi včasih slabo in mi se vrti.Mogoče je pa res dijeta vzrok.Nabavla sem si leg magic in bom drug teden začela vadit z njim umes pa še kakšen sprehod in pravilna prehrana.Pred menoj je 2 ivf in sem morala nekaj ukrepat za telo.Allia res se je teško spravit k dijeti,jaz dober vem ker sem ih že nekaj probala.Moralo se mi je nekaj v glavi pošlihtat da sem res lahk rekla juter pa začnem in pika.

clock-img

21.10.2007, 23:23

clock-img

dii

pencil-img

21

gloria..
koliko kg si pa u drugo dou dala? če smem prašat. . .:)

clock-img

22.10.2007, 22:36

clock-img

gloria

pencil-img

4900

dii seveda smeš vprašat.Sicer mam juter vaganje,tak da ti povem kg.od prejšnjiga tedna in to jeeeee 11.5 kg.user posted image

clock-img

23.10.2007, 11:35

clock-img

dii

pencil-img

21

waaauuu...:)
čestitam user posted image
js sm pa danes začela z 90 dnevno ločevalno dieto..in upam da mi bo uspelo..
da ne bom obupala že po enem tednu kot ponavadi! :S

clock-img

23.10.2007, 23:23

clock-img

gloria

pencil-img

4900

Dii držim pesti da ti bo uspelo.Mene je tudi kriza dajala in sem se tud gdaj,pa gdaj pregrešila pa so vseen šle kile dol,najlepše je pa ko so ti obleke prevlke,pa maš lahk izgovor da nujno rabiš noveuser posted image .V četrtek mam vodni dan takrat se tud moreš izmert in je res dober filing ko vidiš kol te je majn.Zdej bo pa to sam trebalo držati.A ti prvič hujšaš po tej dijeti?L.P.

clock-img

24.10.2007, 11:57

clock-img

dii

pencil-img

21

ja vrjamem da je dobr filing ko so ti vse cote prevlkeuser posted image
ne..1x sem že probala s to dieto..ampak sem zdržala samo 3 dniuser posted image
tk da zdj upam da mi bo uspelo..tudi z vašo pomočjo sevedauser posted image
dou morm dat pa fuull velik kil..mi je nerodno povedat kok user posted image

clock-img

25.10.2007, 22:57

clock-img

Allia

pencil-img

251

Dii, jst tudi razmišljam, da bi začela s to dieto, ampak sem že tolkokrat obupala- sigurno kakšne 2-3x, da sploh ne verjamem več, da bi mi uspelo. vedno sem zdržala po 2,3 dni in potem konec. Tko da, bom jutri začela, pa sporočim koliko časa bom vztrajala.

clock-img

25.10.2007, 23:30

clock-img

dii

pencil-img

21

Allia!
js imam ju3 sadni dan in potem spet proteinski dan..tk da se mi lahk poju3šnem priključišuser posted image
bilo bi super da bi imela nekoga ki bi hujšal z mano..tk se lahk spodbujama med samo..pa mal delima izkušnjeuser posted image
Držim pesti zate (in zase tudiuser posted image )!!upam da nama bo tokrat uspelo!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem