cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje z jabolčnim kisom

clock-img

14.08.2008, 08:05

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

sem brala mal o tem ko ste pisale da redno pijete jabolčni kis,pa me res zanima kakšni so učinki in po koliko dneh se to pokaže?In seveda kje se da dobiti pravi domači kis-mogoče v domači lekarni

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

14.08.2008, 08:10

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

kis lahko kar sama narediš, zdaj v jesen ko bo polno jabolk. daš jih lepo kvasit in to res veš da je naraven kis.

kar se pa kisa pa hujšanja tiče....eni pijejo kis + vodo, eni temu dodajo še žlico medu. sem enkrat probala shujšat tako, da sem pila 3 mesece kis, pa mi ni šlo nič dol, ker sem še naprej jedla nepravilno.

kis verjetno pomaga, ampak poleg tega pa moraš obvezno tudi prilagotiti jedilnike


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.08.2008, 14:22

clock-img

s.

pencil-img

639

Pa seveda pozor pri kisu- mehča kosti- osteoproza!

clock-img

29.08.2008, 23:51

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz sem ga pila en teden in sem mislila vsakič da bom bruhala.. ker res nima prijetnega okusa.. pila sem ga pa z dva deci tople vode (2 veliki žlici kisa) zvečer... nič kaj ni kazalo da posebej pomaga.. mi je bolj pomagalo ko sem pred kosilom popila malo žličko domačega olivnega olja. Je bilo dosti boljše..

clock-img

30.08.2008, 10:16

clock-img

tinč407

pencil-img

666

meni domači jabolčni kis zjutraj na tešče pomaga da se "izpraznim" , me potira user posted image
in tako se zelo lažjo počutim in nisem napeta

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!

clock-img

31.08.2008, 10:26

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz pa zjutrej pijem aloa vero in mi je lepo uredila prebavo.. 1-2 na dan.. prej pa včasih po 3 dni nisem mogla it.. pa nitako groznega okusa kot kis..

pozdravček

clock-img

21.09.2008, 20:24

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Če pijete kis dalj časa se oahko pojavi rahla omotica.

PREVERJENO

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem