cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje

clock-img

03.01.2010, 18:43

clock-img

Anonimen

Zanima me ali je katera hujšala tako da je samo zmanjšala količino obrokov in brez kakršne druge diete?

clock-img

03.01.2010, 18:45

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

ja, jest mam dieto 'manj žri', pa veliko (no, več) migam. deluje. (2 meseca -4 kg). aja, sicer nisem manjšala števila obrokov ampak samo količino in sestavo hrane.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

03.01.2010, 18:58

clock-img

Anonimen

Kakšna naj bi pa bila sestavina hrane?

clock-img

03.01.2010, 19:35

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Z spremenjenim načinom prehranjevanja - kaj jem.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

03.01.2010, 19:36

clock-img

miapia

pencil-img

1748

in pijem.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

03.01.2010, 20:33

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

pijči, jaz sem do zdaj vedno samo tako hujšala. se mi zdi najlažje in najbolj zdravo. sicer gledam te diete, samo lotila se pa nikoli nobene nisem - me ne premamijo user posted image

clock-img

03.01.2010, 20:35

clock-img

water lily

pencil-img

806

Jaz sem zmanjšala obroke, predvsem pa pazim na kombinacije. Dopoldne OH, popoldne samo beljakovine in zelenjava.
Kg se uspešno topijo.
Zraven tudi malo migam-ne pretiravam glihuser posted image

clock-img

03.01.2010, 20:40

clock-img

manna

pencil-img

2556

Meni pa to ni nikoli šlo da bi zmanjšala količino hrane pri obroku ker ko enkrat jem nekaj dobrega je težko nehat z le napol polnim želodcem! Veliko lažje mi je: 1.zamenjati vse stvari iz bele moke za polnozrnate, 2.nehat jest sladkarije in 3.zadnji obrok zvečer ob 18h. To troje dejansko pri meni deluje. 

clock-img

04.01.2010, 23:34

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

manna, samo je dejansko najboljše met manjše obroke. debeli otroci majo tako dieto - v smislu, manjše obroke in redne, pogoste - 5x na dan. sicer ne jejo vse (sladkarije odpadejo ipd.). samo ne velikih količin. če maš velik želodec, si verjetno še lačen, ko bi moral že nehat. s tem rednim prehranjevanjem ga zmanjšaš in manjši obrok te dejansko nasiti isto kot večji (mislim sam občutek sitosti).
se spomnim, ko sem enkrat brala kaj poje en debel američan za zajtrk (včasih kakega izpostavijo v kakem traču) - ma lahko bi bil moj cel tedenski meni. kok bi mi bil všeč je druga zgodba, samo količina - uhuhu.. nisem mogla verjet da je to en obrok.
aja, ne mislim te prepričevat, samo mal debatiram user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem