cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje

clock-img

16.12.2007, 21:05

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Zanima me ce je normalno da v prvih dneh po porodu (pr meni je tega 11 dni), ze zacnes hujsat..., res je da ful pazim na prehrano zaradi krcev, sam se meni vseeno ne zdi normalno, da hujsam, se mi zdi da bi raje vidla da bi dobla kaksno kilo gor, kot pa dol, ker ne vem ce je to dobro za mleko, oz "proizvodnjouser posted image " mleka, ... ze tak mam tezave z mlekom (moramo zal tudi vsacih dodajati), pa nebi rada se tega izgubila...

Kaksne so kaj vas izkusnje, predloge...user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.2.2008 15:26:40 >


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

16.12.2007, 21:38

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Ja, tud to se seveda dogaja, sploh tistim, ki dojijo. Sama sem imela tri tedne po porodu celo dva kilograma manj kot pa takrat ko sem zanosila. No, eno leto in pol po porodu pa skoraj toliko kot v devetem mesecu nosečnosti user posted image . Če se zdravo prehranjuješ, tudi z mlekom ne bo nič narobe.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

16.12.2007, 22:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Če se zdravo prehranjuješ, tudi z mlekom ne bo nič narobe.



Točno tako. In bodi vesela, da gredo kilogrami dol.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

17.12.2007, 07:44

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

sem en mesec po porodu mam 20kg manj kar samo od sebe je dol palouser posted image

clock-img

17.12.2007, 10:11

clock-img

lukec

pencil-img

2260

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

17.12.2007, 20:59

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Samo pazi, da ne boš potem, ko bodo krčki minili in boš začela normalno jesti, dobila preveč nazaj gor. Se rado zgodi user posted image

clock-img

17.12.2007, 22:37

clock-img

only_me

pencil-img

392

IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Ja, tud to se seveda dogaja, sploh tistim, ki dojijo.



ajme... jaz sem proti primer. In se moram borit, da grejo kile dol - čeprav dojim. Pa mi mleka ne primanjkuje.

clock-img

17.12.2007, 22:38

clock-img

Anonimen

Hujšala zelooooo počasi........

clock-img

18.12.2007, 11:02

clock-img

papica2

pencil-img

102

Jaz sem po prvem porodu jedla "za dva" (imam pač take gene, da mi je vsa hrana dobra kaj čem) - posledica tega sicer ni bilo ravno kakšen dodaten kg, se pa nobenega tudi nisem rešila, čeprav so vsi govorili, da se z dojenjem "hujša". No zdaj sem 12 dni po drugem porodu (joj kako gre hitro čas - naš bo imel pojutrišnjem že dva tedna user posted image ) in se načrtno ne prenažiram (tamala dobiva cele kupe čokolade, jaz zraven samo sline cedim in pijem nesladkan čaj in jem kompot user posted image ). Pač pazim na zdravo prehrano, jem vsaj štirikrat na dan, ... in celo (počasi) hujšam zraven. Sicer ni priporočljivo, da shujšaš več kot dva kg na mesec - ne zaradi tega, ker ne bi imela dovolj mleko kot zaradi kvalitete. Paziti pa moraš, da dovolj piješ!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem