cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hrana - dojenje

clock-img

07.01.2011, 22:01

clock-img

lipikica

pencil-img

290

tiste ki dojite, ali je potrebno cel čas ko se doji paziti da se ne je fižola, marelic, pomaranč, cvetače, zelja, čokolade itd. meni se trga.... dojim šele 2 meseca ma jaz tako pogrešam hrano- sadje in vse kar ne smem.

clock-img

07.01.2011, 22:03

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

zakaj točno pa tega ne ješ?

clock-img

07.01.2011, 22:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2011, 22:12

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Probi pa boš videla. Probavaj eno stvar ki naj bi napenjala posebi, če bojo krčki pa ne ješ, ne pa kr iz preventive. Mojega sicer zvija ne glede na to kaj jem.
Kar se pa tiče alergene hrane... Jst mam eno svojo teorijo. Namreč če se otrok z tako hrano ne bo srečal tekom dojenja jo bo pomoje težje sprejel (v smislu prebave in podobnega) ko jo bo prvič dobil. Ker jo bo dejansko prvič dobil šele ko jo bo lahko jedel, se pravi po enem letu. Če bi pa seveda opazila pri tej hrani kako alergično reakcijo, da bi jedla čokolado, pol bi bil pa tamal ves flekast, pa jo seveda ne bi več jedla. Se pravi isto kot pri hrani ki napenja. Probaš in vidiš kako sprejme. Če slabo jo pač ne ješ več.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

07.01.2011, 22:12

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.
zakaj točno pa tega ne ješ?



to sm tud jz pomislila...


še ena


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

07.01.2011, 22:14

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ni treba. Probaš in pol vidiš reakcijo.

clock-img

07.01.2011, 22:53

clock-img

nusi

pencil-img

1833

jaz sem sadje in zelenjavo jedla že takoj, sem se pa nekaj časa izogibala citrusom, fižolu in močnim začimbam. Potem sem počasi uvedla v svojo prehrano tudi to in  ni bilo nobenih težav (po cca 2m). 

clock-img

08.01.2011, 10:11

clock-img

lipikica

pencil-img

290

zaradi napenjanja ne jem. oz mi drugi govorijo naj ne jem. tašča mi je rekla da ne bom smela kislega zelja dokler dojim, ker napenja. ma toliko mi gre na živce to. pogrešam mineštre z fižolom itd...

clock-img

08.01.2011, 10:26

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Vnaprej se odpovedovati nečemu, ker bo mogoče škodilo, je (oprosti) neumno. Tako da kar lepo vse od kraja jej, če bodo težave, boš pa potem izločala. Pa dober tek.user posted image                                        

clock-img

08.01.2011, 12:19

clock-img

nusi

pencil-img

1833

Res se ni treba tako odrekat. Probaj, samo ne vse v enednevu, da boš vedela kja je krivo, če bi tamalga kaj napenjalo oz. bi dobil pikice. user posted image

clock-img

10.01.2011, 00:12

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Jaz sem pri 1. otročku prvi mesec črtala vse surovo sadje in zelenjavo in potem počasi začela, pa ni bilo nikoli krčev, zdaj v drugo pa jem vse že od začetka, pa tudi ni nobenih krčev user posted image - sploh ne vem, od česa je odvisno, eni recimo pravijo, da so kolike šele pri treh tednih, ali je potem vseeno če se prve tri tedne bašeš s tem, česar kao ne smeš user posted image , itd.

clock-img

10.01.2011, 00:31

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

eni otroci pač imajo krče, drugi pa nikoli. To je isto kot plazenje, eni se nikoli ne plazijo. Men je izločanje hrane vnaprej čist mimo. Je pa res da moj noben otrok ni imel krčev nikoli. Ampak v nobenem primeru pa ne bi že vnaprej omejila jedilnika sama sebi, šele če bi vidla da so težave.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem