writing-img

hoja, orbitrek....

clock-img

05.01.2010, 12:57

clock-img

legenda_m

pencil-img

498

živjo!
po sprehodu al pa hoji recimo tam okrog 5 min, me začne neprijetno tiščat v trebuhu k da bi mi hotu dol past al kaj jst vem, kko nj to opišem pa tak trd rata. tko da sm pol probala orbitrek pa je isto, in grem sam mal za pet min da se mal pretegnem. a ma kera podobne izkušnje in kaj nj bi to pomenil.

clock-img

06.01.2010, 09:45

clock-img

norge

pencil-img

377

Mogoce je problem v pomankanju kondicije... samo ugibam??user posted image V soli nas je tud tako bolelo v trebuhu oz. pri strani, ce smo mogle npr. veliko tect... samo to mi je prislo na misel. Poskusi postopoma, vsak dan malo vec pa bos videla, ce bo kaj popustilo.

clock-img

29.03.2010, 08:10

clock-img

Lajči

pencil-img

272

IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

živjo!
po sprehodu al pa hoji recimo tam okrog 5 min, me začne neprijetno tiščat v trebuhu k da bi mi hotu dol past al kaj jst vem, kko nj to opišem pa tak trd rata. tko da sm pol probala orbitrek pa je isto, in grem sam mal za pet min da se mal pretegnem. a ma kera podobne izkušnje in kaj nj bi to pomenil.



Zelo pomembno je dihanje. Kadar tišči, tam kjer praviš, je vedno pretiravanje, ker ni kondicije. Pri vadbi, sprehodu, kjerkoli že, je pomembno dihanje. Ob naporu izdih, nasprotno vdih.

Punce ne pozabite dihati, karkoli že delate.

_____________________________

...

clock-img

13.04.2010, 23:33

clock-img

missMac

pencil-img

12

js mam podoben problem. ne vem v katerem mescu si, js sm v 8. in na sprehodu mi res otrok vso tezo potiska dol in mam skos obcutek da morm na wc. in potem sred gozda tud grem in je bols. user posted image
doma na orbitreku pa nimam tezav, res da gonim bolj pocas in to samo 10 minut, sam ni tistga obcutka.


_____________________________

You only see what your eyes want to see, how can life be what you want it to be...

clock-img

20.07.2010, 10:59

clock-img

Slavi83

pencil-img

116

Legenda_m to bo nepravilno dihanje, to so bile moje osnovnošolske težave (pri telovadbi) user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem