cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

gretje izčrpanega mleka

clock-img

21.03.2007, 14:10

clock-img

sju

pencil-img

176

pa še nekaj:)
kako pa veste da je res dovolj toplo izčrpano mleko....saj ga pogrejete kar pod vročo vodo ane???
ali ste ga probale na zapestju in je kakšen ,,,mlačen ane vroč al kako???
ali je kaj narobe če kakpno stopinjo odstopa??

ali se lahko še kako drugače pogreje(razen vroča voda, mikrovalovka ali grelec)????

koliko kompliciram ane??

clock-img

21.03.2007, 14:12

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

jaz kar v mikrovalovki, pa fajn pretresem, ker se ne pogreje enakomerno. Poskusim pa na zapestju, da je mlačno.

clock-img

21.03.2007, 14:23

clock-img

Anonimen

Pogledaš na zapestju če je dovolj topel. Na začetku sem ga jaz grela tako, da sem dala v lonec vodo in v to vodo postavila stekelničko z mlekom- je bilo hitreje kot pa pod toplo vodo.

clock-img

21.03.2007, 21:16

clock-img

TanjaS

pencil-img

463

Meni je pediater rekel, da ne smem v mikrovalovni in tudi grejem pod vročo vodo.

clock-img

21.03.2007, 21:28

clock-img

eya

pencil-img

4615

IZVIRNO SPOROČILO: sju

koliko kompliciram ane??



Malo pa resuser posted image  Nič ne more biti narobe, če je par stopinj nad ali pod 37, važno, da ni prevroč, da se mali ne opeče. Pogrej ga v vroči kopeli, oz. kakor je tebi najenostavneje. Lahko tudi v mikrovalovni, samo mikrovalovna ne segreje enkaomerno po celem volumnu, tako da moraš mleko res dobro pomešati in potem preveri temperaturo.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

22.03.2007, 11:32

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Materino mleko ne smeš pregrevati v mikrovalovki. V vodni kopeli.
Jaz sem pogrevala kar pod vročo vodo, mi je bilo najhitreje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem