cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

grelniki stekleničk

clock-img

20.09.2008, 23:07

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

sicer smo stari že 5mesecev, vendar vseeno razmišljam o nakupu grelnika. dajte mi povedat če se splača? vem da je odvisno od količine, vendar vseeno me zanima v kolikšnem času pogreje vodo na željeno tempertauro?

clock-img

20.09.2008, 23:08

clock-img

Doll

pencil-img

1726

Preveč.
Kupi si rajši termovko.Prej boš imela vse narejeno,kot pa  z grelnikom

clock-img

20.09.2008, 23:19

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

Preveč.
Kupi si rajši termovko.Prej boš imela vse narejeno,kot pa  z grelnikom



termovko imam, vendar sem nezadovojna. mikrovalovka pa ne kaže temperature. user posted image

clock-img

21.09.2008, 11:01

clock-img

Kimi6

pencil-img

146

Živjo,

meni je bil grelnik super, še posebej, ker imam zimskega otroka. Ker mu pač nisem na vsake pol ure delala svežga čaja, sem samo dala v grelnik in v minuti mi je segrelo na želeno temperaturo. sveži čaj sem mu naredila cirka 2* na dan, vmes sem ga pa pogrela. Pa tudi adaptirano mleko, če ni bilo staro več kot eno uro sem mu pogrela.
Samo moraš pa pazit, ker tudi grelnik ti lahko preveč segreje, še posebej, če imaš malo količino v flaški, tako, da moraš prej zmeraj probat.
Skratka pri nas se zelo dobro obnese.

Lp

clock-img

21.09.2008, 19:26

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

jaz imam termovko  in še eno stekleničko z mrzlo prekuhano vodo. In ko rabim, namešam pravo količino in temperaturo, ker primešam mleko v prahu.

Kar pa se tiče mikrovalovke in temperature, pa ne razumem... A ne probaš na roki (zapestju) primerne temperature? Zakaj bi morala vedeti točno koliko stopinj ima? Ko na zapestju ne čutiš ne toplo, ne mrzlo pomeni, da je temperatura primerna - okoli 37 stopinj C.

clock-img

21.09.2008, 19:48

clock-img

jajula

pencil-img

1191

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

jaz imam termovko  in še eno stekleničko z mrzlo prekuhano vodo. In ko rabim, namešam pravo količino in temperaturo, ker primešam mleko v prahu.



tudi mi delamo enako. sm pa zdaj dobila en philipsov grelec da bi grela not čaj, pa se grelec segreje, tekočina v flaši pa ostane enako mrzlauser posted image

clock-img

21.09.2008, 21:30

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

Mi pa kar flaško fliknemo v mikrovalovko za 20 sekund in je voda ravno pravšnja. Pa daš enkrat za sekundo več ali manj, probaš na zapestju in vidiš, koliko časa je potrebno za primerno T in tako potem daš vsakič za toliko časa v mikrovalovko.

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

22.09.2008, 08:50

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

Mi imamo aventov grelnik in ga ne menjam za nič na svetu user posted image

clock-img

27.09.2008, 01:33

clock-img

Anonimen

Mi imamo tudi Aventovega, vendar čakati tri ali štiri minute, odvisno ali je steklenička iz hladilnika, ali je bila na sobni temperaturi, je včasih pravi pekel. Mali hoče hrano takoj in ko se le ta segreva on kriči, kot da bi ga stradala že tri dni.

clock-img

27.09.2008, 10:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem