cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

emule: pomoč

clock-img

27.12.2006, 18:07

clock-img

maja979

pencil-img

823

mene pa zanima kako naj vem na kateri server se naj priklopim, da dobim dol kar iščem. sem si nekaj stvari poklikala za zloudat pa mi vse kr stojijo oz. čakajo. kateri server je najboljši, kaj morm gledat datoteke al uporabnikeuser posted image  

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

clock-img

27.12.2006, 18:11

clock-img

Anonimen

jaz sem ponavadi na donkey server 1 ali pa 2

< Sporočilo je popravil ninny -- 27.12.2006 18:12:57 >

clock-img

27.12.2006, 18:55

clock-img

jooly

pencil-img

932

donkey 1 je najboljši, sam jih je kr ene par. probi se najprej konektat na enga, pa dej v iskanje kšnga znanga pevca (recimo plestenjak), pol boš pa vidla, na kermu ti jih najveć najde.

clock-img

27.12.2006, 19:05

clock-img

Anonimen

Mislim, da je tudi od tega odvisno, koliko datotek imaš ti za izmenjat (v Shared Files). Več, ko jih imaš, višji je tvoj ID, hitreje dol vlečeš.
Jaz sem npr. na začetku en film dol vlekla tudi en teden, zdaj pa dan ali dva (računalnik je prižgan le ~8h/dan).
Pa odvisno je tudi od priljubljenosti npr. filma. Takrat ima datoteko več uporabnikov.
Itd.

clock-img

27.12.2006, 21:48

clock-img

tejkooo

pencil-img

156

Mogoče si pa priklopljena na router in to ovira tvojo povezavo če je temu tako je treba na routerju nastavit porte  ki jih emule uporablja ....

clock-img

27.12.2006, 21:59

clock-img

jooly

pencil-img

932

Najbolj popenim, ko mi manjka še čist mal do konca, pol pa tista uporabika po en teden ni goruser posted image user posted image

clock-img

27.12.2006, 22:09

clock-img

tejkooo

pencil-img

156

Probaj uporabljat torrente

clock-img

28.12.2006, 09:15

clock-img

G in T

pencil-img

953

tukaj imaš
http://ed2k.2x4u.de/index.html

Na tegale klikni
best servers:server.met(add to eMule)
9.4kB(53 servers)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem