cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

električna črpalka

clock-img

03.04.2009, 10:19

clock-img

keira1977

pencil-img

77

Prosim za pomoč,

imam teden staro punčko, ki je mala lenobica . V bolnici je lepo sesala, ko so jo stehtali, pa so ugotovili da nič ne povleče oz iz dojke ne priteče dovolj mleka. Kupila sem si ročno črpalko in uspelo mi je nabrizgat 60 ml iz ene na dan. Mogoče bi tudi več, ampak me boli roka skoraj eno uro brizgat. Po tehtnem premisleku sem se odločila da bi nabavla električno črpalko, pa ne vem katero.
Cene so kar zasoljene, nisem pa zasledila, da bi jo katera prodajala na malih oglasih.

Punce pomagajte mi .

LP S.

clock-img

03.04.2009, 11:05

clock-img

Ryssa

pencil-img

1026

Jaz sem imela aventovo in z njo uspešno črpala 7 mesecev.

Je pa 60ml iz ene na dan zelo malo. Jaz sem si od začetka črpala obvezno na tri ure, tudi ponoči, tako se je mleko ustvarjalo, črpala sem pa toliko kolikor je mali pojedel.
Je pa pri električni tako, če v eni uri na ročno načrpaš čisto malo, boš na električno še manj, ker ne vleče tako intenzivno in traja dalj časa.

clock-img

03.04.2009, 11:21

clock-img

lili3

pencil-img

467

Jaz imam Medelino električno črpalko in sem z njo zelo zadovoljna. Črpam pa že tudi 7 mesecev in bom počasi nehala. Tudi jaz sem prej črpala nekje na 3 ure, isto tako kot bi user posted image  jedel na zizi.

Tak da jaz ti to priporočam.

clock-img

03.04.2009, 12:08

clock-img

analucija

pencil-img

389

električna črpalka je zakon.

clock-img

03.04.2009, 13:22

clock-img

Ryssa

pencil-img

1026

Aja, pozabila povedat, da je po sedmih mesecih crknila, pa ne motor ampak stikalo. Je bila pa res veliko v uporabi.

clock-img

07.04.2009, 12:18

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

jst sem kupla aventovo in jo uporabljala do 6. meseca. na ročno sploh nisem nič mleka ven dobla, z električno pa ni blo težav!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

08.04.2009, 18:47

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

jaz pa si nemorem ne na navadno in ne na električno kr nič načrpat, kak vam uspe. Dans sem se celo prej topel opladek na joškice dala pa sem komi iz obeh načpala 30ml. Baje pa ni res da če si nič ne načrpaš  da pol minaš mleka????


lp

nin@

no mene črpanje boli imam pa aventovo pumpico!

clock-img

08.04.2009, 19:12

clock-img

irenav

pencil-img

122

Imam Aventovo el. črpalko in je res zakon. Ročna škriple,  pa še črpanje je sploh v prvih tednih po porodu zelooo utrujajoče. Sedaj si ne črpam več. Bi jo prodala, vendar pa še dojim in mi lahko še pride prav.
NINOLINA probaj si črpati brez tistega plastičnega nastavka, meni je le tako uspelo. Pa veiko tekočine na dan - voda in čaji.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

clock-img

09.04.2009, 13:54

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

pijem zihr 2 litra na dan čaja pa vode in se kompot jem, pa ne gre me boli in res počas teče po kapljicah, kolk časa pa črpate. Moj simek je star šele 14  dni in pije kar z ebe joške, mu je leva všeč in desno noče!!!!! No včeri sm dvakrat načrpala 30ml to je vse več ne gre??????????


lp
nin@

clock-img

04.05.2009, 00:18

clock-img

pikicai

pencil-img

203

jst mam medelo swing pa črpam že 8 mesecev, aventova mi pa ni bla tolk všeč

clock-img

04.05.2009, 21:52

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Jaz si že mleko črpam celih 10 mesecev, in še ga bom dokler mi ne bo Aventova ročna črpalka odpoved dala, ker se oni okrogli nastevek pogrezne v posodo za mleko, ni pa takega za dobit. No, ampak, če bi malo manj škripala bi bila vesela. Drugače pa sem opazila da je manj mleka če sem recimo na dieti, al pa če spijem premalo tekočine čez dan. Si pa pri 10 mesecih načrpam nekje na 3h-5 h po 80-120 ml iz obeh dojk, tako da je to v 24 urah nekje okrog 630 ml. Črpam pa si pred spanjem, včasih enkrat ponoči okrog 2 do 4 h in pa ko se zbudim, okrog 7 do 8 h.

clock-img

11.05.2009, 21:52

clock-img

linči 312

pencil-img

182

mene pa zanima, kje ste kupile to medelo in kolk stane.

trenutno imam doma ročno aventovo, pa komaj kaj načrpam. res da nisem tolk zlo pridna in se spravim kvečjemu dvakrat na dan k njej, ker me to črpanje naravnost utruja, ko pa tolk dolg traja, pa vsega skupaj ni velik (od 10 pa do max. 40 ml iz obeh dojk).

a ja, kaj pa ameda lactaline? sem slišala da je ta tud zlo dobra črpalka.

ali ima katera izkušnje, da na ročno ni dost načrpala, na električno, ki bi bila po možnosti dvojna, pa ji je uspelo več?

clock-img

11.05.2009, 22:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2009, 22:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.05.2009, 23:54

clock-img

pikicai

pencil-img

203

am medelo dobiš v baby centruuser posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2009, 13:03

clock-img

linči 312

pencil-img

182

ja hvala za odgovor. sem ugotovila, da jo majo v baby centru. user posted image user posted image user posted image pa je res tolk bolj učinkovita kot aventova?

clock-img

14.05.2009, 22:12

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

jz si na črpalko ne morem stisnat niti 30 ml. si pa na roki stisnem 120mluser posted image user posted image user posted image user posted image

sam dvakrat na dan!


lp
nin@

clock-img

16.06.2009, 22:22

clock-img

pigor

pencil-img

24

No, če katera še potrebuje črpalko prodaja moja žena rabljeno Medelo Swing. Je med oglasi za 70€

clock-img

18.06.2009, 16:13

clock-img

lotoska

pencil-img

768

Jaz imam prejšnji model Medela električne črpalke, če katera rabi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem