cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

e-mail

clock-img

04.06.2007, 22:54

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

A mi lahka katera pove

tale e-mail. Prav www.email.si
ne morej prejemati pošte user posted image user posted image user posted image  ali bo če imajo kakšno okvaro jutri vse naloženo gor ali se bo pošta enostavno izgubila?

Ali je imela katera kdaj takšen problem. Sem si pošiljala e-maile i drugega majla pa nič ne dobim.

clock-img

05.06.2007, 07:04

clock-img

Tanyka

pencil-img

1223

Pri nas je bilo isto.Smo potem vse pošlihtali, in je bilo velikoooooooo pošteuser posted image user posted image user posted image , ni se izgubilauser posted image .
Smo imeli rač. pri enem računalničarju, da je vse pošlihtal.Smo doma sami antitalentiuser posted image user posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!





clock-img

05.06.2007, 07:44

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Ta email.si mi gre pošteno na živce, zato sem šla raje na gmail, ki je hiter in res zanesljiv. Na emailu včasih po cel dan nisem dobila pošte, potem pa naslednji dan vse za nazaj.user posted image

clock-img

05.06.2007, 08:49

clock-img

Klara-1

pencil-img

202

user posted image  Meni tudi včerja in danes ne sprejema pošte na www.email.si. Ljudje me kličejo in sprašujejo zakaj ne odgovarjam... box je pa prazen user posted image .

clock-img

05.06.2007, 10:45

clock-img

NinKa

pencil-img

946

no pa sem našla odgovor na temo ki sem jo skoraj odprla. men že od petka ne dela....pa sem komaj danes skapirala,..., groza....

bo treba res verjetno menjat naslove.

clock-img

05.06.2007, 12:04

clock-img

Klara-1

pencil-img

202

user posted image user posted image , ampak jaz hočem maile. user posted image
To, da bom pa naslov menjala, pa sploh ni dvoma. Email.si se prevečkrat norca dela.

clock-img

05.06.2007, 20:40

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Grozni so, potem pa ko jih kličeš se pa še nihče ne javi. Sem pa celo dobila 3 mejle ponoči. Danes čez dan pa še nobenega. Bog ve, koliko jih je zavrnilo

clock-img

05.06.2007, 20:52

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Jaz tudi ne prejemam več mailov,kot bi jih morala.To se dogaja vsak dan,ker vem da mi je bila poslana pošta...nje pa od nikoder.user posted image  
Moj pa dobi tri sporočile,pa mu napiše da je njegov poštni račun poln in dokler ga ne izprazne ne more prejemati novih sporočil,pa čeprav enega ali dva zbriše. V čem je fora user posted image
Lojzika a se jih da poklicat,ker mi že vse skupaj preseda!

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

05.06.2007, 21:23

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Ja telefonsko številko imajo objavljeno nekje na internetni strani ampak se nihče ne javi.

clock-img

06.06.2007, 08:46

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

A ste sigurne da imate mailbox res prazen? Poglejte še kolko imate poslanih mailov, tam se včasih zna zabasat, ker nihče tega ne prazni.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem