cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dreveneče roke

clock-img

05.06.2009, 13:19

clock-img

lenček

pencil-img

86

Ojla, mene pa zanima, če je imela katera kmalu po porodu težave z drevenenjem v rokah? Meni se to dogaja kaki mesec dni, moj sonček je star že 5 mesecev. Ponoči se zaradi drevenenja zbujam (no tudi zaradi jokauser posted image ), ponavadi pa napade kar obe roke. Včasih le nekaj prstov, včasih pa kar vse, do zapestij. Je to nujno povezano z dvigovanjem in nošenjem dojenčka? Če ima katera podobno izkušnjo, me zanima, kako se je spopadla s težavo.

clock-img

05.06.2009, 13:52

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Poskusi uporabljat blazino za dojenje, da boš razbremenila roke. Moja sestrična je zaradi tega imela mravljinčaste roke, ko pa je začela uporabljat blazine, pa se je stanje izboljšalo.

clock-img

05.06.2009, 14:20

clock-img

lenček

pencil-img

86

hm, v stanovanju se dojiva izključno leže, ker nama je obema najudobneje, tak, da imam roke fraj user posted image Dava se čim bolj na komot, pa nič ne pomaga.

clock-img

05.06.2009, 15:25

clock-img

enatina

pencil-img

5

ojla!

meni se je to dogajalo po obeh porodih. zjutraj, pa tudi ponoči ko sem se zbudila sem imela prste na rokah omrtvičene, poleg tega so me boleli členki. čez dan je to potem izzvenelo... težave pa so izginile potem ko sem prenehala dojiti.

clock-img

05.06.2009, 15:40

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Lenček, tudi jaz sem imela te težave ... ampak je izzvenelo nekje po 6 mesecih, tako da sem že skoraj pozabila user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

06.06.2009, 21:55

clock-img

lenček

pencil-img

86

O hvala, fino je vedet, da ni nič nenavadnega. Klicala sem namreč zdravnico, pa mi je rekla, da gre verjetno za poškodbo vratne hrbtenice,..., pa naj pridem po napotnico za fizioterapijo, ampak nekako ne najdem časa. Pa tut, če se da, sem raje čim dlje od zdravnikov, če ni nujno.

clock-img

09.06.2009, 21:17

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Lenček, točno to sem imela v mislih jaz, kot ti je rekla zdravnica. Verjetno otrok "prinese" k slabi drži, dvigovanju in podobno. Pri tem trpi hrbtenica- iz nje pa izvira vso živčevje.

clock-img

13.06.2009, 00:06

clock-img

Pacota

pencil-img

234

Jaz sem imela drevenece roke ze konec nosecnosti. Gin mi je rekla, da zaradi otekanja - oteklina pritiska na zivec. Morda ti pritiska kam mleko (ce imas velike prsi, jar imam dojke cisto do pazduhe) ali pa si se zredila - jaz mislim, da je to vzrok pri meni, saj 6m po porodu vec ne otekam, drevenijo pa mi prsti, ceprav bistveno manj, se vedno.

clock-img

17.06.2009, 21:48

clock-img

lenček

pencil-img

86

hm, od rejenja najbrž ne bo, ker mi je bilo skoz slabo, tako da sem imela že po porodu 4 kile manj kot pred nosečnostjo, sem si pa danes privoščila masažo, ker me pošteno boli hrbtenica. Vozliči so razvozlani, kako bo nocoj z rokami, bomo pa še videliuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem