cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

domači internet

clock-img

11.05.2007, 12:05

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Zanima me, katere pakete imate doma za internet. Spravljam se v porodniško, pa bi bil čas, da si tudi mi doma omislimo internet pa ne vem, katerega se trenutno najbolj splača. Naj povem, da sem za SIOL internet na Telekom že klicala, a mi šele drugi teden sporočijo, če bo povezava sploh možna.

Še kateri drugi paketi in cene mesečnih naročnin prosim.

Hvala in lp

clock-img

11.05.2007, 19:34

clock-img

Anonimen

Jaz imam T-2 za 14€ mesečno (1Mb/1Mb).

clock-img

14.05.2007, 07:46

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Kdo pa je ponudnik in kako hiter se zdi tebi?

Lp

clock-img

14.05.2007, 10:05

clock-img

sergy

pencil-img

113

26.24€ za 4 MB pri elektro Turenšek.

clock-img

14.05.2007, 11:57

clock-img

ksenjak

pencil-img

1919

Tudi T-2 ni možen, ker je pošta bolj oddaljenja od radija 1,5 km kot je zahtevano.

lp

clock-img

16.05.2007, 20:04

clock-img

hruša

pencil-img

17

Siol internet se zdaj kar splača ker imajo zdaj neko akcijo brez naročnine. Čeprav imajo pa res to tudi drugi ponudniki. Kaj pa vem.
Jaz mam Siol, koliko plačujemo pa niti ne vem točno. Imamo narejene trajnike in potem kar pozabim. Ubistvu ni najbolš to:)






clock-img

22.05.2007, 06:25

clock-img

ales*

pencil-img

130

Če si oddaljena od centrale (praviloma je na vsaki pošti) več kot 2 km, potem dvomim, da bo katri od ponudnikov sploh zmožen vzpostavit širokopasovni internet. Nekako velja pravilo, da tam kjer je SiOL je tut T2 možen...in seveda ostali (Amis,...). Pozanimaj se o možnih ponudnikih oz. počakaj na odgovor Telekoma.

< Sporočilo je popravil ales25 -- 22.5.2007 6:27:07 >

clock-img

22.05.2007, 12:48

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Je malo več kot 2km, mislim da 4. Čeprav gredo tudi daljše razdalje (baje so testno vzpostavili celo SIOL TV na več kot 4km), samo se očitno SIOLu ne da potrudit da bi tut tam vzpostavili povezavo in raje tisti študentje na helpdesku rečejo da ni možno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem