cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje zvečer

clock-img

24.12.2008, 07:48

clock-img

maxi133

pencil-img

152

pozdravljene!
zanima me kdaj ste nehale dojit pred spanjem? Moja punčka je stara 8 mesecev, dojim jo še zjutraj in zvečer, a zadnji teden ko jo hočem podojit pred spanjem, vleče dobesedno 2 minutki in pol  noče več... je sploh še smiselno da jo še dojim pred spanjem? aja..drugače pa spimo celo noč od 8:30 do 6:30 user posted image

clock-img

24.12.2008, 08:54

clock-img

Jatek

pencil-img

51

Pri nas je bilo enako, smo se zvečer matrali da je kaj pojedla.
Tudi zjutraj je bolj malo jedla, očitno je bila tudi že mala zaloga, kaj pa vem.
Samo pri nas je pa potem, ko je začela piti iz flaške (se ni nič upirala) spala bolje.

clock-img

24.12.2008, 08:58

clock-img

katra55

pencil-img

1970

zanima me kdaj ste nehale dojit pred spanjem?


Pri 18.mesecih.

clock-img

24.12.2008, 08:58

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

IZVIRNO SPOROČILO: maxi133

pozdravljene!
zanima me kdaj ste nehale dojit pred spanjem? Moja punčka je stara 8 mesecev, dojim jo še zjutraj in zvečer, a zadnji teden ko jo hočem podojit pred spanjem, vleče dobesedno 2 minutki in pol  noče več... je sploh še smiselno da jo še dojim pred spanjem? aja..drugače pa spimo celo noč od 8:30 do 6:30 user posted image



Meni se pri enih 10 mesecih ni želela več dojiti pred spanjem - se je kar stran obrnila, prisilit je pa tudi ne moreš. Je pa en "problem" - če se ne bo več želela dojiti zvečer, potem kmalu tudi za zjutraj ne bo več dovolj mleka, da bi se lahko user posted image  najedla, ker dojenje samo 1x na dan je pa preporedko, da bi se še tvorile neke večje količine mleka. Vsaj pri meni je bilo tako - ko se je nehala dojiti zvečer, je v roku 1 tedna bilo ob jutrih že tako malo mleka, da se niti slučajno ni mogla najest, zato sva potem prešli na čokolino in je bilo konec z dojenjem, čeprav sem imela željo, da bi jo dojila vsaj do 1 leta.

clock-img

24.12.2008, 11:00

clock-img

t5t6

pencil-img

611

Zvečer sta se nehala dojit ko se nista več dojila, prej sta opustila vse druge obroke dojenje na zadnje pa večernega pri 13h mesecih.

clock-img

24.12.2008, 11:01

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

e kdaj ste nehale dojit pred spanjem? Moja punčka je stara 8 mesecev, dojim jo še zjutraj in zvečer, a zadnji teden ko jo hočem podojit pred spanjem, vleče dobesedno 2 minutki in pol noče več... je sploh še smiselno da jo še dojim pred spanjem? aja..drugače pa spimo celo noč od 8:30 do 6:30



zvečer sva nehali pri 21 mesecih in pol ko sva tudi zaključili z dojenjemuser posted image

clock-img

24.12.2008, 11:56

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

pri 14 mesecih sva se nehala povsem dojit.pres tem sem ukinili najprej popoldansko dojenje,potem pa zmanjševala dojenje ponoči

clock-img

24.12.2008, 13:12

clock-img

maxi133

pencil-img

152

ja sej mi smo vse ostale obroke dojenja že opustili...edino zvečer pa zjutraj. tudi ponoči se ne dojimo že dolgo... samo res zvečer prav dojko zavrača, očitno poje dovolj čez dan user posted image ker pol se pa bojim da bi premalo mleka dobila.... no sej za večerjo poje čokolino, keksolino... mah ti dojenčki user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem