cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in školjke

clock-img

25.01.2006, 11:50

clock-img

kukec

pencil-img

6

ali lahko jem školjke ce dojim? ze med nosecnostjo so mi pasale pa sem se jim odpovedaka kaj pa zdaj?
lp

clock-img

25.01.2006, 12:04

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz školjk nasplošno ne jem več, odkar sem brala, da so školjke "filter" vse umazanije, ki jo uporabljajo kot hrano. Veš pa najbrž sama, da so nevarne le te školjke, ki se ne odprejo, ko so kuhane. Osebno mislim, da ne bi smelo biti nobenega problema, vsaj jaz nisem komplicirala ne med nosečnostjo, ne med dojenjem(razen redkih izjem).
Želim ti dober tek

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

25.01.2006, 12:58

clock-img

kati*

pencil-img

649

morski sadeži pogosto izzovejo hude alergije, zato jih med dojenjem odsvetujejo ... tako kot oreške

meni je tako svetovala tudi pediatrinja

_____________________________

lp, K

clock-img

25.01.2006, 13:49

clock-img

tehnofil

pencil-img

3160

Školjke precejajo vodo in so čistilec vode. Vse kar je slabega gre skoznje in ostane v školjki. Zato je takšna kriza če pride onesnažena voda v gojišče.  Če želiš s takšnim mlekom dojiti, ga pa daj.

clock-img

25.01.2006, 15:13

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz jem vse, tudi morske sadeže. Ne vem, mislim pa, da ne vpliva takšna hrana preveč na otroka.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem