cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje-dodajanja

clock-img

06.03.2006, 09:11

clock-img

AR

pencil-img

75

Imam dobre 4 mesece staro pupo in jo polno dojim. Pri šestih mesecih bom šele začela dodajat, ampak me vseeno nekaj zanima. Ali si tiste, ki dojite stiskate mleko in ga dodajaze med pripravo hrane ali se polsužujete adaptiranega mleka?

Hvala vsem za odgovor!  

clock-img

06.03.2006, 09:50

clock-img

bebe&jaz

pencil-img

121

Jaz si stiskam svoje mleko, ja, in mu ga dodajam k hrani, kjer je to potrebno, npr. v krompirjev pire,... Pa zvečer, ko dobi žitno kašico (tako brez glutena - npr. riževo) si tudi iztisnem mleko in mu kašico naredim s svojim mlekom. Pa veliko uspeha pri uvajanju vama želim!!!

clock-img

06.03.2006, 09:58

clock-img

tina104

pencil-img

1639

jaz sem si do sedaj stiskala, zdaj sem kupila tako žitno kašico, ki se pripravi z vodo

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

clock-img

06.03.2006, 10:28

clock-img

makica

pencil-img

372

Kupovala sem kašice, ki se pripravljajo z vodo, če sem pa potrebovala mleko sem pa kupila adaptirano. Se mi ni nikoli dalo stiskat.

clock-img

06.03.2006, 14:49

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz sem uporabljala svoje stisnjeno melko. Je pa stvar odločitve.user posted image

clock-img

06.03.2006, 16:02

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Jaz bom dodajala z adaptiranim mlekom, se mi ne da stiskat user posted image

clock-img

08.03.2006, 13:55

clock-img

chips

pencil-img

758

Katera kašica pa se lahko naredi z vodo.
Jaz sem kupila riževo od MULIPA(,mislim da sem prav napisala).,ampak se meša z mlekom,ki pa naši Tei ne diši preveč.
Sicer je stara šele 4.mesece ampak se mi zdi da nimam več toliko mleka,saj čez dan se dojiva na 2 -3 ure,ponoči pa od 1-2 ur.
Kaj naj naredim???


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem